Aktualności

Hipertrening z Przemkiem Odrobnym

2021-05-15 13:38:12

W poniedziałek 24 maja o godzinie 18.00 GKS Stoczniowiec wraz z Shemmy Goalie School organizuje pokazowy trening dla wszystkich bramkarzy i bramkarek szkolących się na Pomorzu. W roli instruktora zobaczymy popularnego „Wiedźmina”, wychowanka GKS Stoczniowiec, a także najlepszego bramkarza w Polsce. Akcja jest bezpłatna.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

⁃ Dzięki współpracy Shemmy Goalie School i Przemysława Odrobnego z klubem GKS Stoczniowiec Gdańsk chcemy przeprowadzić pokazowy, w pełni profesjonalny trening bramkarski - mówi Maciej Turnowiecki, dyrektor sportowy Stoczniowca.

Prezentacja oparta będzie o najwyższe standardy i najnowsze trendy bramkarskiego fachu.

⁃ Jako profesjonalna szkoła bramkarska Shemmy Goalie School chcemy podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Trzymamy najwyższy światowy poziom - podkreśla Przemysław Odrobny.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gdańscy oraz nie tylko gdańscy bramkarze i bramkarki  będą m.in mogli przekonać się jak wyglada trening w jednej z najlepszych lig hokejowych globu KHL. Przemysław Odrobny w ostatnim czasie przeszedł w Rosji odpowiednie szkolenie.

⁃ W Gdańsku jest hokejowy potencjał. Stawiamy podwaliny pod projekt bramkarski. Chcielibyśmy wspólnie, żeby to był pierwszy krok w kierunku większej współpracy. Oczywiście z nadzieją, że w przyszłości w Gdańsku właśnie będzie największa kuźnia bramkarskich talentów - wskazuje Turnowiecki.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prowadzony przez Odrobnego trening będzie istotną promocją hokeja na lodzie, który aktualnie z powodu pandemii przeżywa trudne chwile.

⁃ Historia dyscypliny w Gdańsku, sięgająca 1953 roku, a także spory potencjał drzemiący w młodych ludziach i chęć inwestycji w talenty bramkarskie w motywują do działania. Warto także podkreślić, że istotna dla promocji gdańskiego hokeja jest jego obecność na poziomie ekstraligi - podsumowuje popularny „Wiedźmin”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przemysław Odrobny to bez wątpienia najlepszy polski bramkarz. W  reprezentacji kraju "wykręcił" ponad 100 meczów na poziomie 92,5%. W ekstralidze na koncie ma ponad 600 pojedynków na poziomie 93,5%. Za granicą z kolei w brarwach swoich drużyn zapisał się aż 200-krotnie w ligowych rywalizacjach (poziom skuteczności 92%).

Udział w treningu będzie bezpłatny. Prezentacja odbędzie się w małej Hali Olivia. Chętni swoje zgłoszenia powinni kierować na e-mail: odrobny90@gmail.com

 


Ważne
Ogólnodostępne ślizgawki w dniach 11-12.12.2021 roku

Godziny ogólnodostępnych ślizgawek w dniach 11-12.12.2021

ZNANY JEST JUŻ TERMIN ŚLIZGAWEK W HALI OLIVIA

Rusza zimowe szaleństwo w Olivii! Już od 09 października wszyscy chętni znów będą mogli pojeździć na łyżwach. Ślizganie w jednym z najbardziej kultowych obiektów Gdańska w tym sezonie potrwa do końca marca 2022 roku.

GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i w nadchodzącym sezonie bronić będą tytułu wicemistrzyń Polski.

ZAPRASZAMY NA SZKÓŁKI HOKEJA ORAZ ŁYŻWIARSKĄ

Zapraszamy dzieci do lat 12 na szkółki hokeja na lodzie, łyżwiarstwa figurowego i short track. Zajęcia hokejowe odbywać się będą małej Hali Olivia, z kolei lekcje z zakresu łyżwiarstwa łyżwiarstwa szybkiego i figurowego  prowadzone będą w dużej Hali. 

ENERGA WSPIERA NAJMŁODSZYCH HOKEISTÓW GKS STOCZNIOWCA

Energa z Grupy ORLEN będzie współpracować z klubem GKS Stoczniowiec. Koncern wesprze w szczególności szkolenia zawodników z roczników 2010-2012, którzy grają w hokeja w kategorii „żak młodszy”.

PROFILAKTYKA UZALEŻNIEŃ Z GKS STOCZNIOWIEC

W 2021 roku zaplanowano szereg spotkań oraz szkoleń dla zawodników i zawodniczek Stoczniowca właśnie z zakresu profilaktyki uzależnień. Poprzez sport oraz organizację czasu wolnego promowana będą nie tylko zimowe dyscypliny związane z naszym Klubem, ale również zdrowy tryb życia i aktywność fizyczna. Przeszkoleni trenerzy przekażą informacje na temat negatywnych skutków sięgania po różnego rodzaju używki, głównie alkohol oraz narkotyki. 

HARMONOGRAM ZAJĘĆ NA LODOWISKACH HALI OLIVIA

Jak wygląda plan zajęć na obydwu taflach lodowych Hali Olivia w nadchodzącym czasie? Poniżej prezentujemy, ułożony na każdy dzień tygodnia, grafik zajęć dla sportowców „zawodowych” zgodnie z obowiązującymi przepisami.

GKS STOCZNIOWIEC POSZUKUJE PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

Wystartowała Wyższa Szkoła Jazdy Szybkiej dla dzieci, a w ślad za nią nabór najmłodszych adeptów łyżwiarstwa do Klubu. To znakomita okazja do rozpoczęcia przygody z lodowymi dyscyplinami sportu, tym bardziej, że koordynatorami projektu są -były reprezentant Polski w short tracku, Rafał Grycner oraz trener Filip Kostecki.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po