Aktualności

Hattrick Shcherbakova

2020-12-06 22:56:21

Zacięte spotkanie w ramach drugiej ligi północnej w hokeju na lodzie. Drużyna Stoczniowca Oliwy zwyciężyła 7:5 BKS Bydgoszcz. Trzy bramki na swoim koncie zapisał były kapitan ukraińskiej młodzieżówki.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Do trafień Dmytro Shcherbakova po jednym golu dołożyli - Kamil Zalewski, Arkadiusz Bruliński, Maciej Mindak i Michał Sochacki.

GKS Stoczniowiec Oliwa - BKS Bydgoszcz 7:5 (1:2, 4:1, 2:2)

GKS Stoczniowiec wystąpił w następującym zestawieniu: Tomczyk Igor, Zaręba Przemysław - Bruliński Arkadiusz, Paruszewski Szymon, Grajewski Paweł, Shcherbakov Dmytro, Piaszczyński Łukasz - Zalewski Kamil, Munch Jakub, Kuklis Tomasz, Michałkiewicz Michał, Małachowski Ireneusz, Sochacki Michał, Szwed Paweł, Murawski Kacper, Mindak Maciej. 

Na czele drugoligowych rozgrywek KH Warsaw Capitals (12 pkt.), drugie miejsce zajmują hokeiści GKS Stoczniowiec Oliwa (9 pkt.), na trzecim plasują się bydgoszczanie, a na czwartym PTH Koziołki Poznań. Obydwie drużyny solidarnie nie zdobyły w rozgrywkach choćby punktu.

W tym roku gdańszczan czeka jeszcze wyjazd do Warszawy. Biało-niebiescy ze stołecznymi zmierzą się 20 grudnia.  
 


Ważne
Ogólnodostępne ślizgawki w dniach 23-24.10.2021 roku

Godziny ogólnodostępnych ślizgawek w dniach 23-24.10.2021

ZNANY JEST JUŻ TERMIN ŚLIZGAWEK W HALI OLIVIA

Rusza zimowe szaleństwo w Olivii! Już od 09 października wszyscy chętni znów będą mogli pojeździć na łyżwach. Ślizganie w jednym z najbardziej kultowych obiektów Gdańska w tym sezonie potrwa do końca marca 2022 roku.

ZAPRASZAMY NA SZKÓŁKI HOKEJA ORAZ ŁYŻWIARSKĄ

Zapraszamy dzieci do lat 12 na szkółki hokeja na lodzie, łyżwiarstwa figurowego i short track. Zajęcia hokejowe odbywać się będą małej Hali Olivia, z kolei lekcje z zakresu łyżwiarstwa łyżwiarstwa szybkiego i figurowego  prowadzone będą w dużej Hali. 

ENERGA WSPIERA NAJMŁODSZYCH HOKEISTÓW GKS STOCZNIOWCA

Energa z Grupy ORLEN będzie współpracować z klubem GKS Stoczniowiec. Koncern wesprze w szczególności szkolenia zawodników z roczników 2010-2012, którzy grają w hokeja w kategorii „żak młodszy”.

HARMONOGRAM ZAJĘĆ NA LODOWISKACH HALI OLIVIA

Jak wygląda plan zajęć na obydwu taflach lodowych Hali Olivia w nadchodzącym czasie? Poniżej prezentujemy, ułożony na każdy dzień tygodnia, grafik zajęć dla sportowców „zawodowych” zgodnie z obowiązującymi przepisami.

GKS STOCZNIOWIEC POSZUKUJE PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

Wystartowała Wyższa Szkoła Jazdy Szybkiej dla dzieci, a w ślad za nią nabór najmłodszych adeptów łyżwiarstwa do Klubu. To znakomita okazja do rozpoczęcia przygody z lodowymi dyscyplinami sportu, tym bardziej, że koordynatorami projektu są -były reprezentant Polski w short tracku, Rafał Grycner oraz trener Filip Kostecki.

GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i w nadchodzącym sezonie bronić będą tytułu wicemistrzyń Polski.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po