Aktualności

Grządkowska do Turynu, Puszkarscy z Bachankiem do Sanoka

2017-01-06 14:23:05

Łyżwiarka szybka z toru krótkiego weźmie udział w rozpoczynających się  we Włoszech mistrzostwach Europy w short tracku, panczeniści z toru długiego w Sanoku bronić będą złotego medalu w biegu drużynowym w sprincie.

Obok Moniki Grządkowskiej z GKS Stoczniowiec w kadrze na Turyn (13-15 stycznia) znalazły się Oliwia Gawlica, Patrycja Markiewicz, Kamila Stormowska, Magdalena Warakomska.

 

 

 

 

 

 

 

 

- W tym sezonie to dla nas najważniejsza impreza. Start poprzedziły oczywiście żmudne przygotowania. Formę szlifowaliśmy na torze w Opolu - poinformowała trenerka naszej kadry, Anna Lukanova-Jakubowska.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Piotr i Aleksander Puszkarscy oraz Marcin Bachanek w najbliższy weekend zaprezentują się w Sanoku. Gdańszczanie podczas mistrzostw kraju w sprincie bronić będą złotego medalu. Panczeniści GKS Stoczniowiec tytuł wywalczyli w biegu drużynowym na długim torze w Zakopanem.


Ważne
PRZYNAJMNIEJ NA RAZIE BEZ SZKÓŁEK I ŚLIZGAWEK

Rekreacyjne ślizgawki oraz zajęcia szkółki hokejowej i łyżwiarskiej nie wystartują na początku października. Wcześniej informowaliśmy o możliwym rozpoczęciu zajęć. Po konsultacji ze służbami sanitarnymi ani ślizgawki, ani szkółki nie ruszą w tym terminie.

GKS STOCZNIOWIEC POSZUKUJE PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

Wystartowała Wyższa Szkoła Jazdy Szybkiej dla dzieci, a w ślad za nią nabór najmłodszych adeptów łyżwiarstwa do Klubu. To znakomita okazja do rozpoczęcia przygody z lodowymi dyscyplinami sportu, tym bardziej, że koordynatorami projektu są -były reprezentant Polski w short tracku, Rafał Grycner oraz trener Filip Kostecki.

GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i w nadchodzącym sezonie bronić będą tytułu wicemistrzyń Polski.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po