Aktualności

Gościnny Stoczniowiec

2016-10-08 13:25:20

Potwierdziło się, że szwedzki hokej kobiecy należy do światowej czołówki. Występująca w trzeciej dywizji HK Karlskrona nie pozostawiła złudzeń wicemistrzyniom Polski ze Stoczniowca. Gdańszczanki w Hali Olivia przegrały obydwa towarzyskie mecze. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pierwsze spotkanie zakończyło się rezultatem 2:5 (0:2,1:1,1:2). Bramki w tym meczy złobyły: Marta Bigos (asysta Joanna Rykaczewska) oraz Maja Banaś (asysta Alicja Siejka i Tetiana Onyshchenko). Drugi pojedynek nasze hoekistki przegrały 2:4 (0:1,1:2,1:1). W tym spotkaniu z kolei na listę strzelczyń wpisały się: Aleksandra Berecka (asysta Marta Bigos i Tetiana Onyshchenko) oraz Onyshchenko (na zdjęciu) bez asysty.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Warto przypomnieć, że Tetiana Onyshchenko cały ubiegły sezon reprezentowała barwy drużyny z Karlskrony.


Ważne
PRZYNAJMNIEJ NA RAZIE BEZ SZKÓŁEK I ŚLIZGAWEK

Rekreacyjne ślizgawki oraz zajęcia szkółki hokejowej i łyżwiarskiej nie wystartują na początku października. Wcześniej informowaliśmy o możliwym rozpoczęciu zajęć. Po konsultacji ze służbami sanitarnymi ani ślizgawki, ani szkółki nie ruszą w tym terminie.

GKS STOCZNIOWIEC POSZUKUJE PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

Wystartowała Wyższa Szkoła Jazdy Szybkiej dla dzieci, a w ślad za nią nabór najmłodszych adeptów łyżwiarstwa do Klubu. To znakomita okazja do rozpoczęcia przygody z lodowymi dyscyplinami sportu, tym bardziej, że koordynatorami projektu są -były reprezentant Polski w short tracku, Rafał Grycner oraz trener Filip Kostecki.

GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i w nadchodzącym sezonie bronić będą tytułu wicemistrzyń Polski.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po