Aktualności

Gościnna Unia Oświęcim

2020-09-28 08:17:27

Zwycięstwa hokeistek Stoczniowca na inaugurację PLHK. Aktualne wicemistrzynie Polski dwukrotnie ograły na wyjeździe zespół Unii Oświęcim. W obydwu spotkaniach gdańszczanki aż 20-krotnie znalazły sposób na bramkarkę rywalek. Po meczu gdańszczankom wręczono puchar i medale za wywalczenie w sezonie 2019/2020 srebrnego medalu mistrzostw kraju. Przypomnijmy, rozgrywki storpedowała pandemia koronawirusa i sezonu nie udało się dokończyć.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sobotni mecz zawodniczki Stoczniowca rozstrzygnęły na sowją korzyść, zwyciężając 9:0. Gole w tym spotkaniu zdobyły Dominika Korkuz, Tetiana Onyszczenko 4, Alicja Siejka, Julia Łapińska, Maja Brzezińska, Katarzyna Kasprzycka. Niedzielny pojedynek z kolei podopieczne Henryka Zabrockiego wygrały, aplikując Unistkom 11 bramek przy trzech golach straconych (Onyshchenko 2, Siejka 2, Brzezińska 2, Kasprzycka 2 oraz Łąpieś, Kamińska i Błaszak po 1).

Gdańszczanki wystąpiły w następującycm zestawieniu: Kosińska, Kwiatkowska - Korkuz, Kamińska, Kasprzycka, Błaszak, Siejka, Tokarska, Podracka, Onyszczenko, Łąpieś, Łapińska, Grzelak, Jagnicka, Jaskulska, Brzezińska. 

Unia Oświęcim - GKS Stoczniowiec 0:9 (0:4, 0:3, 0:2) i  3:11 (1:7, 2:3, 0:1).

Na zdjęciu powyżej z medalami trener Henryk Zabrocki i kapitan drużyny Katarzyna Kasprzycka.


Ważne
PRZYNAJMNIEJ NA RAZIE BEZ SZKÓŁEK I ŚLIZGAWEK

Rekreacyjne ślizgawki oraz zajęcia szkółki hokejowej i łyżwiarskiej nie wystartują na początku października. Wcześniej informowaliśmy o możliwym rozpoczęciu zajęć. Po konsultacji ze służbami sanitarnymi ani ślizgawki, ani szkółki nie ruszą w tym terminie.

GKS STOCZNIOWIEC POSZUKUJE PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

Wystartowała Wyższa Szkoła Jazdy Szybkiej dla dzieci, a w ślad za nią nabór najmłodszych adeptów łyżwiarstwa do Klubu. To znakomita okazja do rozpoczęcia przygody z lodowymi dyscyplinami sportu, tym bardziej, że koordynatorami projektu są -były reprezentant Polski w short tracku, Rafał Grycner oraz trener Filip Kostecki.

GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i w nadchodzącym sezonie bronić będą tytułu wicemistrzyń Polski.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po