Aktualności

Gościnna Unia Oświęcim

2020-09-28 08:17:27

Zwycięstwa hokeistek Stoczniowca na inaugurację PLHK. Aktualne wicemistrzynie Polski dwukrotnie ograły na wyjeździe zespół Unii Oświęcim. W obydwu spotkaniach gdańszczanki aż 20-krotnie znalazły sposób na bramkarkę rywalek. Po meczu gdańszczankom wręczono puchar i medale za wywalczenie w sezonie 2019/2020 srebrnego medalu mistrzostw kraju. Przypomnijmy, rozgrywki storpedowała pandemia koronawirusa i sezonu nie udało się dokończyć.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sobotni mecz zawodniczki Stoczniowca rozstrzygnęły na sowją korzyść, zwyciężając 9:0. Gole w tym spotkaniu zdobyły Dominika Korkuz, Tetiana Onyszczenko 4, Alicja Siejka, Julia Łapińska, Maja Brzezińska, Katarzyna Kasprzycka. Niedzielny pojedynek z kolei podopieczne Henryka Zabrockiego wygrały, aplikując Unistkom 11 bramek przy trzech golach straconych (Onyshchenko 2, Siejka 2, Brzezińska 2, Kasprzycka 2 oraz Łąpieś, Kamińska i Błaszak po 1).

Gdańszczanki wystąpiły w następującycm zestawieniu: Kosińska, Kwiatkowska - Korkuz, Kamińska, Kasprzycka, Błaszak, Siejka, Tokarska, Podracka, Onyszczenko, Łąpieś, Łapińska, Grzelak, Jagnicka, Jaskulska, Brzezińska. 

Unia Oświęcim - GKS Stoczniowiec 0:9 (0:4, 0:3, 0:2) i  3:11 (1:7, 2:3, 0:1).

Na zdjęciu powyżej z medalami trener Henryk Zabrocki i kapitan drużyny Katarzyna Kasprzycka.


Ważne
OGRANICZENIE ZAJĘĆ SPORTOWYCH W HALI OLIVIA

Zakaz uprawiania sportu amatorskiego oraz współzawodnictwa dzieci i młodzieży to nowe obostrzenia związane z twardym lockdownem w Polsce. Zasady weszły w życie 27 marca i obowiązywać będą przynajmniej do 9 kwietnia. Obiekty sportowe, w tym m.in. Hala Olivia, dostępne będą wyłącznie dla reprezentantów kraju oraz sportowców profesjonalnych. 

HARMONOGRAM ZAJĘĆ NA LODOWISKACH HALI OLIVIA

Jak wygląda plan zajęć na obydwu taflach lodowych Hali Olivia w nadchodzącym czasie? Poniżej prezentujemy, ułożony na każdy dzień tygodnia, grafik zajęć dla sportowców „zawodowych” zgodnie z obowiązującymi przepisami.

W OLIVII NADAL BEZ ŚLIZGAWEK DLA MIESZKAŃCÓW

Nie mamy dobrych wiadomości dla miłośników ślizgania się po lodzie. Decyzja o zawieszeniu działalności rekreacyjnej została podtrzymana i na razie nie wiadomo kiedy będzie można wrócić na lód. Zgodnie z rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów oraz wytycznymi dotyczącymi funkcjonowania obiektów sportowych w czasie pandemii, lodowiska mogą być jedynie udostępniane dla sportu zawodowego.

GKS STOCZNIOWIEC POSZUKUJE PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

Wystartowała Wyższa Szkoła Jazdy Szybkiej dla dzieci, a w ślad za nią nabór najmłodszych adeptów łyżwiarstwa do Klubu. To znakomita okazja do rozpoczęcia przygody z lodowymi dyscyplinami sportu, tym bardziej, że koordynatorami projektu są -były reprezentant Polski w short tracku, Rafał Grycner oraz trener Filip Kostecki.

GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i w nadchodzącym sezonie bronić będą tytułu wicemistrzyń Polski.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po