Aktualności

Gdańskie akcenty na juniorskich MŚ hokeistek

2017-01-11 13:47:00

Dwa zwycięstwa i jedna porażka na koncie juniorskiej kadry narodowej. Hokejowe mistrzostwa świata w Katowicach osiągnęły półmetek. Przed rywalizacją z reprezentacjami Włoch i Chin zawodniczki oraz sztab szkoleniowy wzięli udział w sesji zdjęciowej na tafli katowickiego Jantoru. Dojrzeliśmy tam postacie dobrze znane z naszej Olivii.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W kadrze U-18 występują trzy gdańskie hokeistki: Natalia Kamińska, Ewa Podracka i Alicja Siejka. Dodatkowo opiekunem naszych bramkarek jest trener GKS Stoczniowiec Paweł Jakubowski. W przygotowanej przez Polski Związek Hokeja na Lodzie i opublikowanej na oficjalnej stronie federacji, sesji zdjęciowej, mogliśmy zobaczyć między innymi szkoleniowca i zawodniczki gdańskiego klubu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wszystkie zdjęcia reprezentacji hokeistek można zobaczyć [TUTAJ]

Po trzech spotkaniach katowickiej imprezy Polki zajmują 3. lokatę w tabeli. Biało-czerwone dotychczas zgromadziły 6. punktów. Nasze hokeistki przegrały 0:2 z Danią (0:1, 0:0, 0:1), zwyciężyły Kazachstan 4:2 (2:0, 0:1, 2:1) oraz po zaciętym boju pokonały Wielką Brytanię 2:1 (0:1, 1:0, 1:0). Na czele stawki Dunki i Włoszki, z którymi podopieczne Grzegorza Klicha zagrają w czwartek. W ostatnim dniu turnieju, w sobotę, Polki zmierzą się z Chinkami. Zwycięzca imprezy uzyska awans do dywizji 1A, z kolei ostatni zespół mistrzostw opuści dywizję 1B.

 


Ważne
OGRANICZENIE ZAJĘĆ SPORTOWYCH W HALI OLIVIA

Zakaz uprawiania sportu amatorskiego oraz współzawodnictwa dzieci i młodzieży to nowe obostrzenia związane z twardym lockdownem w Polsce. Zasady weszły w życie 27 marca i obowiązywać będą przynajmniej do 9 kwietnia. Obiekty sportowe, w tym m.in. Hala Olivia, dostępne będą wyłącznie dla reprezentantów kraju oraz sportowców profesjonalnych. 

HARMONOGRAM ZAJĘĆ NA LODOWISKACH HALI OLIVIA

Jak wygląda plan zajęć na obydwu taflach lodowych Hali Olivia w nadchodzącym czasie? Poniżej prezentujemy, ułożony na każdy dzień tygodnia, grafik zajęć dla sportowców „zawodowych” zgodnie z obowiązującymi przepisami.

W OLIVII NADAL BEZ ŚLIZGAWEK DLA MIESZKAŃCÓW

Nie mamy dobrych wiadomości dla miłośników ślizgania się po lodzie. Decyzja o zawieszeniu działalności rekreacyjnej została podtrzymana i na razie nie wiadomo kiedy będzie można wrócić na lód. Zgodnie z rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów oraz wytycznymi dotyczącymi funkcjonowania obiektów sportowych w czasie pandemii, lodowiska mogą być jedynie udostępniane dla sportu zawodowego.

GKS STOCZNIOWIEC POSZUKUJE PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

Wystartowała Wyższa Szkoła Jazdy Szybkiej dla dzieci, a w ślad za nią nabór najmłodszych adeptów łyżwiarstwa do Klubu. To znakomita okazja do rozpoczęcia przygody z lodowymi dyscyplinami sportu, tym bardziej, że koordynatorami projektu są -były reprezentant Polski w short tracku, Rafał Grycner oraz trener Filip Kostecki.

GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i w nadchodzącym sezonie bronić będą tytułu wicemistrzyń Polski.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po