Aktualności

Dwumecz gigantów PLHK

2019-12-23 10:46:26

Hokeistki Stoczniowca przerwały passę 22. porażek z rzędu z Polonią Bytom Ladies. Obecne wicemistrzynie kraju w sobotę 4:2 ograły aktualne złote medalistki MP. W niedzielę niestety lepsze okazały się bytomianki, które triumfowały 4:1. Starcie ligowych gigantów zatem na remis.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- Moje zawodniczki bez wątpienia zasługują na słowa uznania. Obydwa mecze był bardzo wyrównane. W sobotę dziewczyny zagrały jedno z najlepszych spotkań w tym sezonie i były odrobinę skuteczniejsze od bytomianek. W niedzielę nie byliśmy gorszym zespołem, o czym świadczą dwie pierwsze tercje, gorzej wypadła nam trzecia odsłona. Pokazaliśmy jednak, że Polonia jest do ogrania. To tak w kontekście ewentualnych zmagań o najwyższe cele w rozgrywkach. Na pewno cieszy przerwana zła passa i postawa zespołu, szczególnie najmłodszych hokeistek występujących w naszych barwach – podsumował dwumecz Stoczniowca z Polonią Bytom Ladies trener Henryk Zabrocki.

GKS Stoczniowiec (K) - KH Polonia Bytom (K) 4:2 (1:1, 2:1, 1:0)

[SZCZEGÓŁY]

GKS Stoczniowiec (K) - KH Polonia Bytom (K) 1:4 (0:0, 1:2, 0:2)

[SZCZEGÓŁY]

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fot. Ilona Iwko

 


Ważne
GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i w nadchodzącym sezonie bronić będą tytułu wicemistrzyń Polski.

GKS STOCZNIOWIEC POSZUKUJE PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

To już blisko trzy lata odkąd Wyższa Szkoła Jazdy Szybkiej dla dzieci prowadzi nabór najmłodszych adeptów łyżwiarstwa do Klubu. Udział w programie jest znakomitą okazją do rozpoczęcia przygody z lodowymi dyscyplinami sportu. Koordynatorami projektu są - były reprezentant Polski w short tracku Rafał Grycner oraz trener Artur Kostecki.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po