Aktualności

Dwie wygrane z Naprzodem Janów

2016-11-27 22:38:02

Dwa zwycięstwa do swojego dorobku dopisują hokeistki GKS Stoczniowiec. Gdańszczanki po zaciętych bojach ograły na wyjeździe Naprzód Janów. W sobotę było 2:1, z kolei w niedzielę mecz zakończył się wynikiem 3:2 po serii rzutów karnych. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W pierwszym spotkaniu na górnym Śląsku decydujące trafienia dla zespołu GKS Stoczniowiec zadały Maja Banaś oraz Natalia Kamińska. O wyniku drugiego spotkania decydowały rzuty karne. W regulaminowym czasie i po dogryce na tablicy świetlnej było 2:2 (bramki Katarzyna Kasprzycka oraz Tetiany Onyshchenko). Młoda Ukrainka również jako jedyna strzeliła gola podczas turnieju rzutów karnych. 

Naprzód Janów - GKS Stoczniowiec 1:2 (1:1,0:0,0:1) oraz 2:3 (1:0,0:1,1:1,0:0,0:1).

GKS Stoczniowiec: Kosińska, Kwiatkowska(ng); Kamińska,Tokarska, Bigos,Kasprzycka, Rykaczewska, Nowak, Podracka, Siejka, Onyshchenko,Bodus, Berecka, Banaś.

- Były to dobre, ciekawe mecze prowadzone w szybkim tempie. Rywalizcje z Janowem oceniam wysoko. Dobra organizacja gry w obronie, trochę gorzej wyglądało to w ataku, ponieważ nie wykorzystawaliśmy dogodnych okazji, po których powinny paść gole. Jestem zadowolony z gry oraz wyników. Walczyliśmy do granic wytrzymałości i jestem dumny że drużyna podjęła taki wysiłek. Nie zawiodła mnie żadna zawodniczka, na którą w tych spotkaniach postawiłem - powiedział trener naszych hokeistek Henryk Zabrocki.


Ważne
ŚLIZGAWKI DO KOŃCA MARCA, SZKÓŁKI DO POCZĄTKU KWIETNIA

Wiemy, do kiedy potrwają popularne ślizgawki oraz szkółki - hokeja na lodzie i łyżwiarska. Rekreacyjne ślizganie po tafli lodowej Hali Olivia potrwa do 25 marca, natomiast zajęcia hokejowe i jazdy na łyżwach zakończą się 8 kwietnia br.

CAMP POD OKIEM SZKOLENIOWCA NHL

W dniach 27-31 sierpnia 2018 roku znany z pracy szkoleniowej w NHL oraz dla Kanadyjskiej Federacji Hokeja Sean Skinner wspólnie z trenerami GKS Stoczniowiec, Krzysztofem Lehmannem i Pawłem Zwolińskim, poprowadzą obóz hokejowy dla dzieci z roczników 2003-2009. Oferta skierowana jest do młodych zawodników, pragnących podnieść swoje umiejętności.

PILNE! POMÓŻMY USPRAWNIĆ ZAJĘCIA W RAMACH ŚLIZGAWEK ORAZ SZKÓŁEK ŁYŻWIARSKIEJ I HOKEJOWEJ

Ważna informacja dla wszystkich miłośników jazdy na łyżwach, a także rodziców i opiekunów dzieci, chętnych do udziału w zajęciach łyżwiarskich i hokejowych. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminami korzystania ślizgawek i wypożyczalni sprzętu sportowego. 

ZAPRASZAMY NA SZKÓŁKI HOKEJA ORAZ ŁYŻWIARSKĄ

Zapraszamy dzieci do lat 12 na szkółki hokeja na lodzie, łyżwiarstwa figurowego i short track. Zajęcia hokejowe odbywają się w małej, natomiast lekcje łyżwiarstwa prowadzone są w dużej Hali Olivia.

CZAS NA ŁYŻWIARSKIE SZALEŃSTWO! WE WRZESNIU RUSZAJĄ ŚLIZGAWKI

W hali Olivia od 30. września wszyscy chętni znów będą mogli pojeździć na łyżwach. Ślizganie zaplanowano w każdą sobotę i niedzielę oraz w dni świąteczne. "Olivia" przygotowała po siedem tur wejść na taflę. Podczas każdej można jeździć przez godzinę. Początek wyznaczono na: 10:30, 12:00, 13:30, 15:00, 16:30, 18:00, 19:30.

SUPER BANDY W OLIVII

Szwajcarska Lozanna, Pałac Lodowy w St. Petersburgu, paryska hala Bercy oraz hala w Soczi, arena zmagań hokeistów podczas zimowej olimpiady w 2014 roku. Do tego grona dołączy już niebawem gdańska Hala Olivia. Wszystko za sprawą aktualnie montowanych nowoczesnych band. Sprzęt do dużej hali dostarcza jeden z najbardziej uznanych światowych producentów i ekspertów w tej dziedzinie, firrma Raita Sport z fińskiego Oulainen.

NOWY BLASK HALI OLIVIA

Popatrzcie na Halę Olivia, jest zupełnie inna niż wcześniej. Wszystko za sprawą gruntownej modernizacji finansowanej ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki, Miasta Gdańsk i klubu GKS Stoczniowiec. Jednym z ostatnich akordów rewitalizacji symbolu Pomorza i Gdańska było uruchomienie wyjątkowej iluminacji. Poniżej Hala Olivia w nowym blasku.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po