Aktualności

Dwie wygrane z Naprzodem Janów

2016-11-27 22:38:02

Dwa zwycięstwa do swojego dorobku dopisują hokeistki GKS Stoczniowiec. Gdańszczanki po zaciętych bojach ograły na wyjeździe Naprzód Janów. W sobotę było 2:1, z kolei w niedzielę mecz zakończył się wynikiem 3:2 po serii rzutów karnych. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W pierwszym spotkaniu na górnym Śląsku decydujące trafienia dla zespołu GKS Stoczniowiec zadały Maja Banaś oraz Natalia Kamińska. O wyniku drugiego spotkania decydowały rzuty karne. W regulaminowym czasie i po dogryce na tablicy świetlnej było 2:2 (bramki Katarzyna Kasprzycka oraz Tetiany Onyshchenko). Młoda Ukrainka również jako jedyna strzeliła gola podczas turnieju rzutów karnych. 

Naprzód Janów - GKS Stoczniowiec 1:2 (1:1,0:0,0:1) oraz 2:3 (1:0,0:1,1:1,0:0,0:1).

GKS Stoczniowiec: Kosińska, Kwiatkowska(ng); Kamińska,Tokarska, Bigos,Kasprzycka, Rykaczewska, Nowak, Podracka, Siejka, Onyshchenko,Bodus, Berecka, Banaś.

- Były to dobre, ciekawe mecze prowadzone w szybkim tempie. Rywalizcje z Janowem oceniam wysoko. Dobra organizacja gry w obronie, trochę gorzej wyglądało to w ataku, ponieważ nie wykorzystawaliśmy dogodnych okazji, po których powinny paść gole. Jestem zadowolony z gry oraz wyników. Walczyliśmy do granic wytrzymałości i jestem dumny że drużyna podjęła taki wysiłek. Nie zawiodła mnie żadna zawodniczka, na którą w tych spotkaniach postawiłem - powiedział trener naszych hokeistek Henryk Zabrocki.


Ważne
UWAGA! ZMIANY W FUNKCJONOWANIU SZKÓŁEK

Pilne! Informacja o zmianach w funkcjonowaniu szkółek łyżwiarskiej i hokejowej w piątek, 18 stycznia oraz w weekend 25-27 stycznia 2019 roku. Wszystko ze względu na mecze Polskiej Hokej Ligi oraz prestiżowy Hevelius Cup w łyżwiarstwie synchronicznym.   

TO ONI WYWALCZYLI ZŁOTE MEDALE MISTRZOSTW POLSKI W HOKEJU

Przez turniej w Katowicach przeszli jak burza. W finale z kwitkiem odprawili nowotarskie Podhale. Zobacz poniżej, kto reprezentował barwy Stoczniowca w decydującym o zdobyciu złotych medali spotkaniu…

POZNAJ SREBRNE MEDALISTKI MISTRZOSTW POLSKI W HOKEJU

Hokeistki Stoczniowca nie sprostały Polonii Bytom i przegrały rywalizację o złoty medal w ramach krajowego czempionatu. To trzeci srebrny krążek gdańszczanek wywalczony w ostatnich trzech sezonach PLHK. 

SUKCESY MŁODYCH PANCZENISTÓW STOCZNIOWCA

Łyżwiarze szybcy Stoczniowca oraz szkoleniowcy panczenistów naszego klubu zostali  uhonorowani podczas dziesiątej Gdańskiej Gali Sportu Młodzieżowego. Wśród nagrodzonych znaleźli się trenerzy - Agnieszka Bagińska i Ryszard Białkowski oraz dziesiątka łyżwiarzy, którzy zdobyli dla Gdańska najwięcej punktów w tzw. Systemie Sportu Młodzieżowego.

NIEZAWODNI ŁYŻWIARZE FIGUROWI

Oliwia Borowska w parze z Filipem Bojanowskim oraz solistka Amelia Rams - stanęli na podium Ogólnopolskiej Olimpiady młodzieży w Sanoku. Nasza para taneczna wywalczyła złoty medal, a młoda łyżwiarka cieszyła się z brązowego krążka.

Kalendarz imprez
WEEKENDOWY ROZKŁAD JAZDY

GKS  Stoczniowiec informuje, że w najbliższą sobotę i niedzielę w Hali Olivia rozegrane zostaną mecze I ligi hokeja na lodzie. Podopieczni Krzysztofa Lehmanna zmierzą swoje siły z PTH Koziołkami Poznań.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po