Aktualności

Dwie wygrane z Naprzodem Janów

2016-11-27 22:38:02

Dwa zwycięstwa do swojego dorobku dopisują hokeistki GKS Stoczniowiec. Gdańszczanki po zaciętych bojach ograły na wyjeździe Naprzód Janów. W sobotę było 2:1, z kolei w niedzielę mecz zakończył się wynikiem 3:2 po serii rzutów karnych. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W pierwszym spotkaniu na górnym Śląsku decydujące trafienia dla zespołu GKS Stoczniowiec zadały Maja Banaś oraz Natalia Kamińska. O wyniku drugiego spotkania decydowały rzuty karne. W regulaminowym czasie i po dogryce na tablicy świetlnej było 2:2 (bramki Katarzyna Kasprzycka oraz Tetiany Onyshchenko). Młoda Ukrainka również jako jedyna strzeliła gola podczas turnieju rzutów karnych. 

Naprzód Janów - GKS Stoczniowiec 1:2 (1:1,0:0,0:1) oraz 2:3 (1:0,0:1,1:1,0:0,0:1).

GKS Stoczniowiec: Kosińska, Kwiatkowska(ng); Kamińska,Tokarska, Bigos,Kasprzycka, Rykaczewska, Nowak, Podracka, Siejka, Onyshchenko,Bodus, Berecka, Banaś.

- Były to dobre, ciekawe mecze prowadzone w szybkim tempie. Rywalizcje z Janowem oceniam wysoko. Dobra organizacja gry w obronie, trochę gorzej wyglądało to w ataku, ponieważ nie wykorzystawaliśmy dogodnych okazji, po których powinny paść gole. Jestem zadowolony z gry oraz wyników. Walczyliśmy do granic wytrzymałości i jestem dumny że drużyna podjęła taki wysiłek. Nie zawiodła mnie żadna zawodniczka, na którą w tych spotkaniach postawiłem - powiedział trener naszych hokeistek Henryk Zabrocki.


Ważne
PRZYNAJMNIEJ NA RAZIE BEZ SZKÓŁEK I ŚLIZGAWEK

Rekreacyjne ślizgawki oraz zajęcia szkółki hokejowej i łyżwiarskiej nie wystartują na początku października. Wcześniej informowaliśmy o możliwym rozpoczęciu zajęć. Po konsultacji ze służbami sanitarnymi ani ślizgawki, ani szkółki nie ruszą w tym terminie.

GKS STOCZNIOWIEC POSZUKUJE PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

Wystartowała Wyższa Szkoła Jazdy Szybkiej dla dzieci, a w ślad za nią nabór najmłodszych adeptów łyżwiarstwa do Klubu. To znakomita okazja do rozpoczęcia przygody z lodowymi dyscyplinami sportu, tym bardziej, że koordynatorami projektu są -były reprezentant Polski w short tracku, Rafał Grycner oraz trener Filip Kostecki.

GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i w nadchodzącym sezonie bronić będą tytułu wicemistrzyń Polski.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po