Aktualności

Dwie wygrane z Naprzodem Janów

2016-11-27 22:38:02

Dwa zwycięstwa do swojego dorobku dopisują hokeistki GKS Stoczniowiec. Gdańszczanki po zaciętych bojach ograły na wyjeździe Naprzód Janów. W sobotę było 2:1, z kolei w niedzielę mecz zakończył się wynikiem 3:2 po serii rzutów karnych. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W pierwszym spotkaniu na górnym Śląsku decydujące trafienia dla zespołu GKS Stoczniowiec zadały Maja Banaś oraz Natalia Kamińska. O wyniku drugiego spotkania decydowały rzuty karne. W regulaminowym czasie i po dogryce na tablicy świetlnej było 2:2 (bramki Katarzyna Kasprzycka oraz Tetiany Onyshchenko). Młoda Ukrainka również jako jedyna strzeliła gola podczas turnieju rzutów karnych. 

Naprzód Janów - GKS Stoczniowiec 1:2 (1:1,0:0,0:1) oraz 2:3 (1:0,0:1,1:1,0:0,0:1).

GKS Stoczniowiec: Kosińska, Kwiatkowska(ng); Kamińska,Tokarska, Bigos,Kasprzycka, Rykaczewska, Nowak, Podracka, Siejka, Onyshchenko,Bodus, Berecka, Banaś.

- Były to dobre, ciekawe mecze prowadzone w szybkim tempie. Rywalizcje z Janowem oceniam wysoko. Dobra organizacja gry w obronie, trochę gorzej wyglądało to w ataku, ponieważ nie wykorzystawaliśmy dogodnych okazji, po których powinny paść gole. Jestem zadowolony z gry oraz wyników. Walczyliśmy do granic wytrzymałości i jestem dumny że drużyna podjęła taki wysiłek. Nie zawiodła mnie żadna zawodniczka, na którą w tych spotkaniach postawiłem - powiedział trener naszych hokeistek Henryk Zabrocki.


Ważne
OGRANICZENIE ZAJĘĆ SPORTOWYCH W HALI OLIVIA

Zakaz uprawiania sportu amatorskiego oraz współzawodnictwa dzieci i młodzieży to nowe obostrzenia związane z twardym lockdownem w Polsce. Zasady weszły w życie 27 marca i obowiązywać będą przynajmniej do 9 kwietnia. Obiekty sportowe, w tym m.in. Hala Olivia, dostępne będą wyłącznie dla reprezentantów kraju oraz sportowców profesjonalnych. 

HARMONOGRAM ZAJĘĆ NA LODOWISKACH HALI OLIVIA

Jak wygląda plan zajęć na obydwu taflach lodowych Hali Olivia w nadchodzącym czasie? Poniżej prezentujemy, ułożony na każdy dzień tygodnia, grafik zajęć dla sportowców „zawodowych” zgodnie z obowiązującymi przepisami.

W OLIVII NADAL BEZ ŚLIZGAWEK DLA MIESZKAŃCÓW

Nie mamy dobrych wiadomości dla miłośników ślizgania się po lodzie. Decyzja o zawieszeniu działalności rekreacyjnej została podtrzymana i na razie nie wiadomo kiedy będzie można wrócić na lód. Zgodnie z rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów oraz wytycznymi dotyczącymi funkcjonowania obiektów sportowych w czasie pandemii, lodowiska mogą być jedynie udostępniane dla sportu zawodowego.

GKS STOCZNIOWIEC POSZUKUJE PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

Wystartowała Wyższa Szkoła Jazdy Szybkiej dla dzieci, a w ślad za nią nabór najmłodszych adeptów łyżwiarstwa do Klubu. To znakomita okazja do rozpoczęcia przygody z lodowymi dyscyplinami sportu, tym bardziej, że koordynatorami projektu są -były reprezentant Polski w short tracku, Rafał Grycner oraz trener Filip Kostecki.

GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i w nadchodzącym sezonie bronić będą tytułu wicemistrzyń Polski.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po