Aktualności

Dwa zwycięstwa z Cracovią Kraków

2016-09-05 16:22:32

Hokeistki GKS Stoczniowiec zamierzają trzeci sezon z rzędu awansować do finału rozgrywek Polskiej Ligi Hokeja Kobiet. Podopieczne Henryka Zabrockiego na inaugurację rozgrywek zrobiły pierwszy krok, by zrealizować taki scenariusz. Gdańszczanki dwukrotnie rozgromiły Cracovię.

Pierwszy, sobotni, akt festiwalu strzeleckiego zakończył się rezultatem 14:1 (5:0, 6:0, 3:1). W niedzielę gdańszczanki zaaplikowały swoim rywalkom 11 goli, tracąc przy tym zaledwie jedną bramkę (w tercjach 5:1, 3:0, 3:0).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bramki dla Stoczniowca w obydwu spotkaniach zdobywały: Tetiana Onyshchenko (8 goli i 5 asyst), Aleksandra Berecka (3 gole, 2 asysty), Marta Bigos (4 gole, 4 asysty), Maja Banaś (2 gole i asysta), Alicja Siejka (2 gole, 2 asysty), Joanna Rykaczewska (2 gole, 3 asysty), Renata Tokarska (2 gole, 5 asyst), Natalia Kamińska (2 gole), Ewa Podracka (1 gol) oraz Katarzyna Kasprzycka (3 asysty) i Małgorzata Nowak (1 asysta).

- Dobrze, że na inaugurację zespół wygrał tak przekonywująco. 25 strzelonych bramek dało satysfakcję nam i przede wszystkim kibicom. O wiele trudniejsze zadanie czeka nas już w najbliższy weekend. Na wyjeździe zagramy z Polonią Bytom, a to właśnie bytomianki zabrały nam po zaciętych bojach na wiosnę mistrzostwo Polski – powiedział trener gdańszczanek Henryk Zabrocki.


Ważne
PRZYNAJMNIEJ NA RAZIE BEZ SZKÓŁEK I ŚLIZGAWEK

Rekreacyjne ślizgawki oraz zajęcia szkółki hokejowej i łyżwiarskiej nie wystartują na początku października. Wcześniej informowaliśmy o możliwym rozpoczęciu zajęć. Po konsultacji ze służbami sanitarnymi ani ślizgawki, ani szkółki nie ruszą w tym terminie.

GKS STOCZNIOWIEC POSZUKUJE PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

Wystartowała Wyższa Szkoła Jazdy Szybkiej dla dzieci, a w ślad za nią nabór najmłodszych adeptów łyżwiarstwa do Klubu. To znakomita okazja do rozpoczęcia przygody z lodowymi dyscyplinami sportu, tym bardziej, że koordynatorami projektu są -były reprezentant Polski w short tracku, Rafał Grycner oraz trener Filip Kostecki.

GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i w nadchodzącym sezonie bronić będą tytułu wicemistrzyń Polski.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po