Aktualności

Dołącz do Chmielewskiego i Urbanowicza…

2018-03-24 14:01:48

Gdański Klub Sportowy Stoczniowiec oraz Ogólnokształcące Szkoły Sportowe w Gdańsku ogłaszają nabór na rok szkolny 2018/2019. W tym roku na młodych adeptów hokeja na lodzie czeka do 15 miejsc. Absolwentami OSS w Gdańsku są uznani polscy hokeiści m.in. Aron Chmielewski czy Maciej Urbanowicz (na zdjęciu poniżej).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczymy na młodych i ambitnych zawodników z roczników 2000-2002. Gra w Stoczniowcu oraz udział w treningach klubu związany jest uczęszczaniem młodych hokeistów do liceum funkcjonującego w ramach Ogólnokształcących Szkół Sportowych w Gdańsku przy ul. Kołobrzeskiej 77.

Przez trzy lata nauki oferujemy:

  • wykwalifikowane grono pedagogiczne i kadrę trenerską
  • grę w I lidze hokeja na lodzie
  • grę w juniorach młodszych oraz juniorach (zgoda PZHL)
  • zakwaterowanie i wyżywienie w internacie, działającym przy placówce OOS Gdańsk   ul. Kołobrzeska 77 (koszt własny) 
  • treningi specjalistyczne na lodzie 2 razy dziennie (plan zajęć szkolnych dostosowany do treningów) 
  •  korzystanie z siłowni oraz pobliskiej pływalni (zajęcia na pływalni raz w tygodniu)
  • kontynuację nauki na AWFiS w Gdańsku.

Zawodników z roczników 2000-2002 zapraszamy do kontaktu z kierownikiem sekcji hokeja na lodzie Markiem Bąkiem oraz trenerem Krzysztofem Lehmann:

marek.bak@stoczniowiec.org.pl T: 503 191 952

krzysztof.lehmann.gda@gmail.com T: 503 158 206.

Sztab szkoleniowy GKS Stoczniowiec testy specjalistyczne na lodzie oraz ogólnorozwojowe do szkoły i klubu zamierza przeprowadzić 24 kwietnia 2018 roku. Zapraszamy do aplikowania i kontaktu w celu omówienia wszystkich szczegółów związanych z przyjazdem zawodników na  testy.

Absolwentami Ogólnokształcących Szkół Sportowych w Gdańsku są uznani polscy hokeiści m.in. Aron Chmielewski, Maciej Urbanowicz, czy Filip Drzewiecki. Do OSS uczęszczały również reprezentantki kraju w siatkówce Maja Tokarska, Tamara Kaliszuk, siatkarze Trefla Gdańsk - Mateusz Czunkiewicz, Szymon Jakubiszak, Fabian Majcherski, piłkarze nożni – Przemysław Frankowski i Paweł Dawidowicz (reprezentanci Polski) oraz Adam Chrzanowski i Przemysław Macierzyński (Lechia Gdańsk). Nauczyciele z OSS w Gdańsku szkolą również młodzież ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego Związku Piłki Ręcznej w Polsce. Absolwentami tej placówki jest 12. aktualnych szczypiornistów seniorskiej kadry narodowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fot. trojmiasto.pl, Przegląd Sportowy, sport.onet.pl, lechia.pl, zprp.pl, Agnieszka Dawid

 


Ważne
Ogólnodostępne ślizgawki w dniach 22-23.01.2022 roku

Godziny ogólnodostępnych ślizgawek w dniach 22-23.01.2022

ZNANY JEST JUŻ TERMIN ŚLIZGAWEK W HALI OLIVIA

Rusza zimowe szaleństwo w Olivii! Już od 09 października wszyscy chętni znów będą mogli pojeździć na łyżwach. Ślizganie w jednym z najbardziej kultowych obiektów Gdańska w tym sezonie potrwa do końca marca 2022 roku.

GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i w nadchodzącym sezonie bronić będą tytułu wicemistrzyń Polski.

ZAPRASZAMY NA SZKÓŁKI HOKEJA ORAZ ŁYŻWIARSKĄ

Zapraszamy dzieci do lat 12 na szkółki hokeja na lodzie, łyżwiarstwa figurowego i short track. Zajęcia hokejowe odbywać się będą małej Hali Olivia, z kolei lekcje z zakresu łyżwiarstwa łyżwiarstwa szybkiego i figurowego  prowadzone będą w dużej Hali. 

ENERGA WSPIERA NAJMŁODSZYCH HOKEISTÓW GKS STOCZNIOWCA

Energa z Grupy ORLEN będzie współpracować z klubem GKS Stoczniowiec. Koncern wesprze w szczególności szkolenia zawodników z roczników 2010-2012, którzy grają w hokeja w kategorii „żak młodszy”.

PROFILAKTYKA UZALEŻNIEŃ Z GKS STOCZNIOWIEC

W 2021 roku zaplanowano szereg spotkań oraz szkoleń dla zawodników i zawodniczek Stoczniowca właśnie z zakresu profilaktyki uzależnień. Poprzez sport oraz organizację czasu wolnego promowana będą nie tylko zimowe dyscypliny związane z naszym Klubem, ale również zdrowy tryb życia i aktywność fizyczna. Przeszkoleni trenerzy przekażą informacje na temat negatywnych skutków sięgania po różnego rodzaju używki, głównie alkohol oraz narkotyki. 

HARMONOGRAM ZAJĘĆ NA LODOWISKACH HALI OLIVIA

Jak wygląda plan zajęć na obydwu taflach lodowych Hali Olivia w nadchodzącym czasie? Poniżej prezentujemy, ułożony na każdy dzień tygodnia, grafik zajęć dla sportowców „zawodowych” zgodnie z obowiązującymi przepisami.

GKS STOCZNIOWIEC POSZUKUJE PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

Wystartowała Wyższa Szkoła Jazdy Szybkiej dla dzieci, a w ślad za nią nabór najmłodszych adeptów łyżwiarstwa do Klubu. To znakomita okazja do rozpoczęcia przygody z lodowymi dyscyplinami sportu, tym bardziej, że koordynatorami projektu są -były reprezentant Polski w short tracku, Rafał Grycner oraz trener Filip Kostecki.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po