Aktualności

Dołącz do Chmielewskiego i Urbanowicza…

2018-03-24 14:01:48

Gdański Klub Sportowy Stoczniowiec oraz Ogólnokształcące Szkoły Sportowe w Gdańsku ogłaszają nabór na rok szkolny 2018/2019. W tym roku na młodych adeptów hokeja na lodzie czeka do 15 miejsc. Absolwentami OSS w Gdańsku są uznani polscy hokeiści m.in. Aron Chmielewski czy Maciej Urbanowicz (na zdjęciu poniżej).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczymy na młodych i ambitnych zawodników z roczników 2000-2002. Gra w Stoczniowcu oraz udział w treningach klubu związany jest uczęszczaniem młodych hokeistów do liceum funkcjonującego w ramach Ogólnokształcących Szkół Sportowych w Gdańsku przy ul. Kołobrzeskiej 77.

Przez trzy lata nauki oferujemy:

  • wykwalifikowane grono pedagogiczne i kadrę trenerską
  • grę w I lidze hokeja na lodzie
  • grę w juniorach młodszych oraz juniorach (zgoda PZHL)
  • zakwaterowanie i wyżywienie w internacie, działającym przy placówce OOS Gdańsk   ul. Kołobrzeska 77 (koszt własny) 
  • treningi specjalistyczne na lodzie 2 razy dziennie (plan zajęć szkolnych dostosowany do treningów) 
  •  korzystanie z siłowni oraz pobliskiej pływalni (zajęcia na pływalni raz w tygodniu)
  • kontynuację nauki na AWFiS w Gdańsku.

Zawodników z roczników 2000-2002 zapraszamy do kontaktu z kierownikiem sekcji hokeja na lodzie Markiem Bąkiem oraz trenerem Krzysztofem Lehmann:

marek.bak@stoczniowiec.org.pl T: 503 191 952

krzysztof.lehmann.gda@gmail.com T: 503 158 206.

Sztab szkoleniowy GKS Stoczniowiec testy specjalistyczne na lodzie oraz ogólnorozwojowe do szkoły i klubu zamierza przeprowadzić 24 kwietnia 2018 roku. Zapraszamy do aplikowania i kontaktu w celu omówienia wszystkich szczegółów związanych z przyjazdem zawodników na  testy.

Absolwentami Ogólnokształcących Szkół Sportowych w Gdańsku są uznani polscy hokeiści m.in. Aron Chmielewski, Maciej Urbanowicz, czy Filip Drzewiecki. Do OSS uczęszczały również reprezentantki kraju w siatkówce Maja Tokarska, Tamara Kaliszuk, siatkarze Trefla Gdańsk - Mateusz Czunkiewicz, Szymon Jakubiszak, Fabian Majcherski, piłkarze nożni – Przemysław Frankowski i Paweł Dawidowicz (reprezentanci Polski) oraz Adam Chrzanowski i Przemysław Macierzyński (Lechia Gdańsk). Nauczyciele z OSS w Gdańsku szkolą również młodzież ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego Związku Piłki Ręcznej w Polsce. Absolwentami tej placówki jest 12. aktualnych szczypiornistów seniorskiej kadry narodowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fot. trojmiasto.pl, Przegląd Sportowy, sport.onet.pl, lechia.pl, zprp.pl, Agnieszka Dawid

 


Ważne
UWAGA! ZMIANY W FUNKCJONOWANIU SZKÓŁEK

Pilne! Informacja o zmianach w funkcjonowaniu szkółek łyżwiarskiej i hokejowej w piątek, 18 stycznia oraz w weekend 25-27 stycznia 2019 roku. Wszystko ze względu na mecze Polskiej Hokej Ligi oraz prestiżowy Hevelius Cup w łyżwiarstwie synchronicznym.   

TO ONI WYWALCZYLI ZŁOTE MEDALE MISTRZOSTW POLSKI W HOKEJU

Przez turniej w Katowicach przeszli jak burza. W finale z kwitkiem odprawili nowotarskie Podhale. Zobacz poniżej, kto reprezentował barwy Stoczniowca w decydującym o zdobyciu złotych medali spotkaniu…

POZNAJ SREBRNE MEDALISTKI MISTRZOSTW POLSKI W HOKEJU

Hokeistki Stoczniowca nie sprostały Polonii Bytom i przegrały rywalizację o złoty medal w ramach krajowego czempionatu. To trzeci srebrny krążek gdańszczanek wywalczony w ostatnich trzech sezonach PLHK. 

SUKCESY MŁODYCH PANCZENISTÓW STOCZNIOWCA

Łyżwiarze szybcy Stoczniowca oraz szkoleniowcy panczenistów naszego klubu zostali  uhonorowani podczas dziesiątej Gdańskiej Gali Sportu Młodzieżowego. Wśród nagrodzonych znaleźli się trenerzy - Agnieszka Bagińska i Ryszard Białkowski oraz dziesiątka łyżwiarzy, którzy zdobyli dla Gdańska najwięcej punktów w tzw. Systemie Sportu Młodzieżowego.

NIEZAWODNI ŁYŻWIARZE FIGUROWI

Oliwia Borowska w parze z Filipem Bojanowskim oraz solistka Amelia Rams - stanęli na podium Ogólnopolskiej Olimpiady młodzieży w Sanoku. Nasza para taneczna wywalczyła złoty medal, a młoda łyżwiarka cieszyła się z brązowego krążka.

Kalendarz imprez
WEEKENDOWY ROZKŁAD JAZDY

GKS  Stoczniowiec informuje, że w najbliższą sobotę i niedzielę w Hali Olivia rozegrane zostaną mecze I ligi hokeja na lodzie. Podopieczni Krzysztofa Lehmanna zmierzą swoje siły z PTH Koziołkami Poznań.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po