Aktualności

Dołącz do Chmielewskiego i Urbanowicza…

2018-03-24 14:01:48

Gdański Klub Sportowy Stoczniowiec oraz Ogólnokształcące Szkoły Sportowe w Gdańsku ogłaszają nabór na rok szkolny 2018/2019. W tym roku na młodych adeptów hokeja na lodzie czeka do 15 miejsc. Absolwentami OSS w Gdańsku są uznani polscy hokeiści m.in. Aron Chmielewski czy Maciej Urbanowicz (na zdjęciu poniżej).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczymy na młodych i ambitnych zawodników z roczników 2000-2002. Gra w Stoczniowcu oraz udział w treningach klubu związany jest uczęszczaniem młodych hokeistów do liceum funkcjonującego w ramach Ogólnokształcących Szkół Sportowych w Gdańsku przy ul. Kołobrzeskiej 77.

Przez trzy lata nauki oferujemy:

  • wykwalifikowane grono pedagogiczne i kadrę trenerską
  • grę w I lidze hokeja na lodzie
  • grę w juniorach młodszych oraz juniorach (zgoda PZHL)
  • zakwaterowanie i wyżywienie w internacie, działającym przy placówce OOS Gdańsk   ul. Kołobrzeska 77 (koszt własny) 
  • treningi specjalistyczne na lodzie 2 razy dziennie (plan zajęć szkolnych dostosowany do treningów) 
  •  korzystanie z siłowni oraz pobliskiej pływalni (zajęcia na pływalni raz w tygodniu)
  • kontynuację nauki na AWFiS w Gdańsku.

Zawodników z roczników 2000-2002 zapraszamy do kontaktu z kierownikiem sekcji hokeja na lodzie Markiem Bąkiem oraz trenerem Krzysztofem Lehmann:

marek.bak@stoczniowiec.org.pl T: 503 191 952

krzysztof.lehmann.gda@gmail.com T: 503 158 206.

Sztab szkoleniowy GKS Stoczniowiec testy specjalistyczne na lodzie oraz ogólnorozwojowe do szkoły i klubu zamierza przeprowadzić 24 kwietnia 2018 roku. Zapraszamy do aplikowania i kontaktu w celu omówienia wszystkich szczegółów związanych z przyjazdem zawodników na  testy.

Absolwentami Ogólnokształcących Szkół Sportowych w Gdańsku są uznani polscy hokeiści m.in. Aron Chmielewski, Maciej Urbanowicz, czy Filip Drzewiecki. Do OSS uczęszczały również reprezentantki kraju w siatkówce Maja Tokarska, Tamara Kaliszuk, siatkarze Trefla Gdańsk - Mateusz Czunkiewicz, Szymon Jakubiszak, Fabian Majcherski, piłkarze nożni – Przemysław Frankowski i Paweł Dawidowicz (reprezentanci Polski) oraz Adam Chrzanowski i Przemysław Macierzyński (Lechia Gdańsk). Nauczyciele z OSS w Gdańsku szkolą również młodzież ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego Związku Piłki Ręcznej w Polsce. Absolwentami tej placówki jest 12. aktualnych szczypiornistów seniorskiej kadry narodowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fot. trojmiasto.pl, Przegląd Sportowy, sport.onet.pl, lechia.pl, zprp.pl, Agnieszka Dawid

 


Ważne
DOŁĄCZ DO URBANOWICZA. WYBIERZ NAUKĘ W LICEUM SPORTOWYM ORAZ TRENINGI W STOCZNIOWCU

Gdański Klub Sportowy Stoczniowiec oraz Ogólnokształcące Szkoły Sportowe w Gdańsku ogłaszają nabór na rok szkolny 2019/2020, a co za tym idzie związane z tym testy sportowe. W tym roku na młodych adeptów hokeja na lodzie czeka do 20 miejsc. Absolwentami OSS w Gdańsku są znani polscy hokeiści m.in. Maciej Urbanowicz czy Aron Chmielewski.

GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i aktualnie walczą w półfinale Mistrzostw Polski.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po