Aktualności

Dołącz do Chmielewskiego i Urbanowicza…

2018-03-24 14:01:48

Gdański Klub Sportowy Stoczniowiec oraz Ogólnokształcące Szkoły Sportowe w Gdańsku ogłaszają nabór na rok szkolny 2018/2019. W tym roku na młodych adeptów hokeja na lodzie czeka do 15 miejsc. Absolwentami OSS w Gdańsku są uznani polscy hokeiści m.in. Aron Chmielewski czy Maciej Urbanowicz (na zdjęciu poniżej).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczymy na młodych i ambitnych zawodników z roczników 2000-2002. Gra w Stoczniowcu oraz udział w treningach klubu związany jest uczęszczaniem młodych hokeistów do liceum funkcjonującego w ramach Ogólnokształcących Szkół Sportowych w Gdańsku przy ul. Kołobrzeskiej 77.

Przez trzy lata nauki oferujemy:

  • wykwalifikowane grono pedagogiczne i kadrę trenerską
  • grę w I lidze hokeja na lodzie
  • grę w juniorach młodszych oraz juniorach (zgoda PZHL)
  • zakwaterowanie i wyżywienie w internacie, działającym przy placówce OOS Gdańsk   ul. Kołobrzeska 77 (koszt własny) 
  • treningi specjalistyczne na lodzie 2 razy dziennie (plan zajęć szkolnych dostosowany do treningów) 
  •  korzystanie z siłowni oraz pobliskiej pływalni (zajęcia na pływalni raz w tygodniu)
  • kontynuację nauki na AWFiS w Gdańsku.

Zawodników z roczników 2000-2002 zapraszamy do kontaktu z kierownikiem sekcji hokeja na lodzie Markiem Bąkiem oraz trenerem Krzysztofem Lehmann:

marek.bak@stoczniowiec.org.pl T: 503 191 952

krzysztof.lehmann.gda@gmail.com T: 503 158 206.

Sztab szkoleniowy GKS Stoczniowiec testy specjalistyczne na lodzie oraz ogólnorozwojowe do szkoły i klubu zamierza przeprowadzić 24 kwietnia 2018 roku. Zapraszamy do aplikowania i kontaktu w celu omówienia wszystkich szczegółów związanych z przyjazdem zawodników na  testy.

Absolwentami Ogólnokształcących Szkół Sportowych w Gdańsku są uznani polscy hokeiści m.in. Aron Chmielewski, Maciej Urbanowicz, czy Filip Drzewiecki. Do OSS uczęszczały również reprezentantki kraju w siatkówce Maja Tokarska, Tamara Kaliszuk, siatkarze Trefla Gdańsk - Mateusz Czunkiewicz, Szymon Jakubiszak, Fabian Majcherski, piłkarze nożni – Przemysław Frankowski i Paweł Dawidowicz (reprezentanci Polski) oraz Adam Chrzanowski i Przemysław Macierzyński (Lechia Gdańsk). Nauczyciele z OSS w Gdańsku szkolą również młodzież ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego Związku Piłki Ręcznej w Polsce. Absolwentami tej placówki jest 12. aktualnych szczypiornistów seniorskiej kadry narodowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fot. trojmiasto.pl, Przegląd Sportowy, sport.onet.pl, lechia.pl, zprp.pl, Agnieszka Dawid

 


Ważne
PRZEDŁUŻENIE WAŻNOŚCI KARNETÓW

Ważny komunikat dla posiadaczy karnetów na ślizgawki i szkółki. W związku z zawieszeniem w Hali Olivia wszystkich zajęć organizowanych przez GKS Stoczniowiec, informujemy posiadaczy abonamentów, że ważność karnetów zostanie BEZPŁATNIE wydłużona o okres, w którym zajęcia były odwołane.

NIE TAKA ZIMA ZŁA, GDY TRWA SEZON NA ŁYŻWY

Marka Knoppers, główny partner lodowiska w hali Olivia w Gdańsku, zaprasza na ślizgawki, gdzie każdy i mały, i duży może oddać się zimowemu szaleństwu. Czekają na Was sportowe emocje w łyżwiarskim stylu. A jeśli nie czujesz się mistrzem szusowania po lodzie zapraszamy, do szkółek organizowanych przez GKS Stoczniowiec.

KINO HELIOS PARTNEREM SZKÓŁEK I ŚLIZGAWEK W HALI OLIVIA

GKS Stoczniowiec i kino Helios zapraszają na łyżwy do Hali Olivia. W każdy weekend losowo wybrana osoba, przy zakupie biletu lub karnetu na ślizgawki i szkółki, ma szansę wygrać podwójne zaproszenie do kina.

SZKÓŁKI NA LODZIE IDĄ PEŁNĄ PARĄ

W tym sezonie szkółki hokejowa, łyżwiarska i short track wystartowały na początku października. Zajęcia hokejowe odbywają się w małej, natomiast lekcje łyżwiarstwa figurowego i szybkiego, prowadzone są w dużej Hali Olivia.

WYSTARTOWAŁ SEZON NA ŁYŻWY

Trwa zimowe szaleństwo ! W hali Olivia od początku października wszyscy chętni mogą pojeździć na łyżwach. Ślizganie w jednym z najbardziej kultowych obiektów Gdańska w tym sezonie potrwa do 29 marca 2020 roku.

GKS STOCZNIOWIEC POSZUKUJE PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

Startuje Wyższa Szkoła Jazdy Szybkiej dla dzieci, a w ślad za nią rusza nabór najmłodszych adeptów łyżwiarstwa do Klubu. To znakomita okazja do rozpoczęcia przygody z lodowymi dyscyplinami sportu, tym bardziej, że koordynatorem projektu jest były reprezentant Polski w short tracku, Rafał Grycner.

GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i w nadchodzącym sezonie bronić będą tytułu wicemistrzyń Polski.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po