Aktualności

Dobrze w Evo Cup

2016-11-13 18:45:06

Ponad 200 łyżwiarzy i łyżwiarek rywalizowało przez ostatnie dni w zawodach Evo Cup w short-tracku, które odbyły się w Białymstoku. Dobrze wypadli młodzi panczeniści GKS Stoczniowiec: Julia Rogacewicz, Marta Rougier oraz Maria Piórecka.

Maria Piórecka w kategorii junior C na dystansie 500 metrów ustanowiła swój nowy rekord życiowy. Dystans udało jej się pokonać w czasie 49 sekund i 762 tysięczne. Julia Rogacewicz (na zdjęciu poniżej z medalem) wywalczyła drugie miejsce na 1500 metrów w kategorii junior B. Dzięki jej dobrym startom także w biegach na 500 i 1000 metrów łyżwiarka GKS Stoczniowiec w ogólnej klasyfikacji uplasowała się na 2. pozycji. Nagrodą był okazały puchar.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Z kolei Marta Rougier stanęła na najniższym stopniu podium po dobrym starcie w rywalizacji na 333 metry. Odrobinę gorzej było w biegach na 500 i 777 metrów. W sumie gdańszczanka w końcowym rankingu junior D zajęła 4. miejsce (zawodniczka Stoczniowca na zdjęciach poniżej).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- Zawody miały bardzo mocną obsadę. Na tle zagranicznej konkurencji, jak i krajowej czołówki spisaliśmy się bardzo dobrze. Były miejsca na podium w wieloboju i na dystansach. Stanęliśmy sportowo na wysokości zadania, tym bardziej, że w dorobku poza medalami i pucharem mamy rekord życiowy. Ostatnio wszyscy ciężko pracowali na treningach, co dało świetne rezultaty – mówi trenerka GKS Stoczniowiec Agnieszka Bagińska.

[TUTAJ] znajdują się wszystkie wyniki białostockiego Evo Cup.


Ważne
UWAGA! ZMIANY W FUNKCJONOWANIU SZKÓŁEK

Pilne! Informacja o zmianach w funkcjonowaniu szkółek łyżwiarskiej i hokejowej w piątek, 18 stycznia oraz w weekend 25-27 stycznia 2019 roku. Wszystko ze względu na mecze Polskiej Hokej Ligi oraz prestiżowy Hevelius Cup w łyżwiarstwie synchronicznym.   

TO ONI WYWALCZYLI ZŁOTE MEDALE MISTRZOSTW POLSKI W HOKEJU

Przez turniej w Katowicach przeszli jak burza. W finale z kwitkiem odprawili nowotarskie Podhale. Zobacz poniżej, kto reprezentował barwy Stoczniowca w decydującym o zdobyciu złotych medali spotkaniu…

POZNAJ SREBRNE MEDALISTKI MISTRZOSTW POLSKI W HOKEJU

Hokeistki Stoczniowca nie sprostały Polonii Bytom i przegrały rywalizację o złoty medal w ramach krajowego czempionatu. To trzeci srebrny krążek gdańszczanek wywalczony w ostatnich trzech sezonach PLHK. 

SUKCESY MŁODYCH PANCZENISTÓW STOCZNIOWCA

Łyżwiarze szybcy Stoczniowca oraz szkoleniowcy panczenistów naszego klubu zostali  uhonorowani podczas dziesiątej Gdańskiej Gali Sportu Młodzieżowego. Wśród nagrodzonych znaleźli się trenerzy - Agnieszka Bagińska i Ryszard Białkowski oraz dziesiątka łyżwiarzy, którzy zdobyli dla Gdańska najwięcej punktów w tzw. Systemie Sportu Młodzieżowego.

NIEZAWODNI ŁYŻWIARZE FIGUROWI

Oliwia Borowska w parze z Filipem Bojanowskim oraz solistka Amelia Rams - stanęli na podium Ogólnopolskiej Olimpiady młodzieży w Sanoku. Nasza para taneczna wywalczyła złoty medal, a młoda łyżwiarka cieszyła się z brązowego krążka.

Kalendarz imprez
WEEKENDOWY ROZKŁAD JAZDY

GKS  Stoczniowiec informuje, że w najbliższą sobotę i niedzielę w Hali Olivia rozegrane zostaną mecze I ligi hokeja na lodzie. Podopieczni Krzysztofa Lehmanna zmierzą swoje siły z PTH Koziołkami Poznań.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po