Aktualności

Dobre występy gdańskich łyżwiarzy z toru krótkiego

2020-11-24 21:51:48

Za nami kolejne Ogólnopolskie Zawody Rankingowe w short tracku. Stoczniowcy z Białegostoku wracają z czterema medalami wywalczonymi przez juniorów. Brąz na swoim koncie zapisał Jakub Dołkowski, a Paweł Wysokiński sięgał po medal srebrny i dwa krążki brązowe. W gronie seniorów błysnął Adam Muchlado.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- Nie tylko medale tutaj się liczą. Równie ważne, że wracamy z workiem nowych doświadczeń i nowych rekordów życiowych! Adam Muchlado w kategorii mężczyzn zakwalifikował się do finału A na 1500 metrów i zrobił tam pierwszą klasę ze znakomitym czasem 2:22.616! Dystans 500 metrów w finale B z kolei pokonał w czasie 44.855! Julia Krutysza zajęła 1. miejsce na 1500 metrów, 2. lokatę na 500 metrów i 3. pozycję na 1000 metrów w finałach B w kategorii kobiet. Cieszymy się, że Julia wracając po kontuzji, jest już w stanie wygrywać rywalizację w mocno obsadzonych finałach B. Cieszy również postawa uczniów SP nr 35 z oddziałami sportowymi w Gdańsku. Mateusz i Jakub Dołkowski zabrali pierwsze i drugie miejsce w finale B na 1500 metrów, a na 500 metrów Mateusz wygrał finał B, z kolei Kuba był czwarty w finale A. Na dystansie 1000 metrów Mateusz zajął drugie miejsce w finale B, a Kuba wywalczył brązowy medal w finale A. Świetnie spisał się młodziutki Paweł Wysokiński, który wraca z medalem po starcie na każdym dystansie – 500 metrów - brąz, 222 metry - brąz i 333 metry - srebrny krążek. Do tego Oskar Soltau uplasował się drugim miejscu w finale B na 777 metrów w kategorii junior D. Dla wszystkich duże brawa i gratulacje, a na koniec jeszcze dorzucam kilka świetnych fotek od Kacpra Łosiaka – podsumował podlaskie zmagania łyżwiarzy trener gdańskiej ekipy Rafał Grycner.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Ważne
Ogólnodostępne ślizgawki w dniach 23-24.10.2021 roku

Godziny ogólnodostępnych ślizgawek w dniach 23-24.10.2021

ZNANY JEST JUŻ TERMIN ŚLIZGAWEK W HALI OLIVIA

Rusza zimowe szaleństwo w Olivii! Już od 09 października wszyscy chętni znów będą mogli pojeździć na łyżwach. Ślizganie w jednym z najbardziej kultowych obiektów Gdańska w tym sezonie potrwa do końca marca 2022 roku.

ZAPRASZAMY NA SZKÓŁKI HOKEJA ORAZ ŁYŻWIARSKĄ

Zapraszamy dzieci do lat 12 na szkółki hokeja na lodzie, łyżwiarstwa figurowego i short track. Zajęcia hokejowe odbywać się będą małej Hali Olivia, z kolei lekcje z zakresu łyżwiarstwa łyżwiarstwa szybkiego i figurowego  prowadzone będą w dużej Hali. 

ENERGA WSPIERA NAJMŁODSZYCH HOKEISTÓW GKS STOCZNIOWCA

Energa z Grupy ORLEN będzie współpracować z klubem GKS Stoczniowiec. Koncern wesprze w szczególności szkolenia zawodników z roczników 2010-2012, którzy grają w hokeja w kategorii „żak młodszy”.

HARMONOGRAM ZAJĘĆ NA LODOWISKACH HALI OLIVIA

Jak wygląda plan zajęć na obydwu taflach lodowych Hali Olivia w nadchodzącym czasie? Poniżej prezentujemy, ułożony na każdy dzień tygodnia, grafik zajęć dla sportowców „zawodowych” zgodnie z obowiązującymi przepisami.

GKS STOCZNIOWIEC POSZUKUJE PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

Wystartowała Wyższa Szkoła Jazdy Szybkiej dla dzieci, a w ślad za nią nabór najmłodszych adeptów łyżwiarstwa do Klubu. To znakomita okazja do rozpoczęcia przygody z lodowymi dyscyplinami sportu, tym bardziej, że koordynatorami projektu są -były reprezentant Polski w short tracku, Rafał Grycner oraz trener Filip Kostecki.

GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i w nadchodzącym sezonie bronić będą tytułu wicemistrzyń Polski.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po