Aktualności

Derby Pomorza dla Stoczniowców

2020-11-22 12:33:50

Biało-niebiescy znów z kompletem punktów w II lidze siatkarskiej. Podopieczni Bartosza Szczypczyka nie pozostawili złudzeń Treflowi Lębork i w prestiżowej potyczce do zera ograli rywala na jego parkiecie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Derby Pomorza lepiej rozpoczęli Stoczniowcy, wychodząc szybko na trzypunktowe prowadzenie (4:1). Chwilę później przycisnęli gospodarze i zrobiło się 9:7 dla Trefla. Po kilku minutach na tablicy wyników widniał remis, który utrzymywał się przez większość seta. W końcówce minimalnie lepsi okazali się gdańszczanie.

Na początku drugiej partii Stoczniowiec znów zyskał kilka oczek przewagi, ale szybko rywale doprowadzili do wyrównania (5:5). W kolejnych akcjach obie ekipy długo toczyły walkę punkt za punkt, w końcu po udanych kontratakach na dwupunktowe prowadzenie wyszli gdańszczanie (16:14). Do końca tej partii Treflowi nie udało się zniwelować strat i Biało-niebiescy zapisali na swoim koncie również zwycięstwo w drugim secie.

W trzeciej odsłonie zespół z Gdańska ponownie wypracował sobie przewagę, którą powiększał w miarę upływu seta m.in. po autowych atakach gospodarzy.

- Nie były nas w stanie wybić z uderzenia ani brane przez Trefla przerwy na żądanie, ani przeprowadzone zmiany. Wygraliśmy pojedynek bez straty seta i wreszcie przełamaliśmy Trefla na ich parkiecie – podsumował trener Stoczniowca Bartosz Szczypczyk.

Trefl Lębork - GKS Stoczniowiec Gdańsk 0:3 (23:25, 22:25, 11:25)

 


Ważne
ENERGA WSPIERA NAJMŁODSZYCH HOKEISTÓW GKS STOCZNIOWCA

Energa z Grupy ORLEN będzie współpracować z klubem GKS Stoczniowiec. Koncern wesprze w szczególności szkolenia zawodników z roczników 2010-2012, którzy grają w hokeja w kategorii „żak młodszy”.

HARMONOGRAM ZAJĘĆ NA LODOWISKACH HALI OLIVIA

Jak wygląda plan zajęć na obydwu taflach lodowych Hali Olivia w nadchodzącym czasie? Poniżej prezentujemy, ułożony na każdy dzień tygodnia, grafik zajęć dla sportowców „zawodowych” zgodnie z obowiązującymi przepisami.

GKS STOCZNIOWIEC POSZUKUJE PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

Wystartowała Wyższa Szkoła Jazdy Szybkiej dla dzieci, a w ślad za nią nabór najmłodszych adeptów łyżwiarstwa do Klubu. To znakomita okazja do rozpoczęcia przygody z lodowymi dyscyplinami sportu, tym bardziej, że koordynatorami projektu są -były reprezentant Polski w short tracku, Rafał Grycner oraz trener Filip Kostecki.

GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i w nadchodzącym sezonie bronić będą tytułu wicemistrzyń Polski.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po