Aktualności

Czwórka na medal?

2016-03-04 17:53:56

Za nami pierwszy dzień Mistrzostw Polski w short tracku i udane starty łyżwiarzy szybkich GKS Stoczniowiec. W kolejnych rundach, rozgrywanego na tafli lodowej Olivii championatu, zobaczymy całą czwórkę zawodników gdańskiego klubu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Monikę Grządkowską, Julię Rogacewicz oraz Jana Franaszczuka i Michała Kłosińskiego czekają starty na poszczególnych dystansach (1500 m, 1000 m, 500 m) zarówno w sobotę, jak i w niedzielę, czyli w ostatnim dniu mistrzostw kraju. Zarówno Grządkowska, jak i Kłosińki wygrali swoje biegi. Dobrą formę potwierdzili również kandydaci do medali z innych czołowych ekip w Polsce – Natalia Maliszewska, Magdalena Warakomska, Bartosz Konopko, Rafał Anikiej z Juvenii Białyskok, Oliwia Gawlica i Adam Filipowicz z AZS KU Politechnika Opolska oraz Kamila Stormowska z Orła Elbląg.

- Dzisiejsze zawody były formalnością, w sobotę zaczyna się prawdziwe ściganie ;) – podsumowała krótko z uśmiechem dla stoczniowiec.org.pl pierwsze starty w mistrzostwach Monika Grządkowska.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podsumowanie pierwszego dnia zawodów, wyniki oraz zestawienie wszystkich kolejnych startów w najbliższych dniach znajdują się [TUTAJ]


Ważne
PROFILAKTYKA UZALEŻNIEŃ Z GKS STOCZNIOWIEC

W 2022 roku zaplanowano szereg spotkań oraz szkoleń dla zawodników i zawodniczek Stoczniowca właśnie z zakresu profilaktyki uzależnień. Poprzez sport oraz organizację czasu wolnego promowana będą nie tylko zimowe dyscypliny związane z naszym Klubem, ale również zdrowy tryb życia i aktywność fizyczna. Przeszkoleni trenerzy przekażą informacje na temat negatywnych skutków sięgania po różnego rodzaju używki, głównie alkohol oraz narkotyki. 

GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i w nadchodzącym sezonie bronić będą tytułu wicemistrzyń Polski.

GKS STOCZNIOWIEC POSZUKUJE PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

To już blisko trzy lata odkąd Wyższa Szkoła Jazdy Szybkiej dla dzieci prowadzi nabór najmłodszych adeptów łyżwiarstwa do Klubu. Udział w programie jest znakomitą okazją do rozpoczęcia przygody z lodowymi dyscyplinami sportu. Koordynatorami projektu są - były reprezentant Polski w short tracku Rafał Grycner oraz trener Artur Kostecki.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po