Aktualności

Czołowi polscy łyżwiarze szybcy w Olivii

2016-08-02 19:36:26

W Gdańsku odbędzie się zgrupowanie kadry narodowej w short tracku. Na małej tafli Hali Olivia przez kilkanaście dni trenować będzie 12. najlepszych w kraju łyżwiarzy szybkich, w tym Monika Grządkowska oraz Michał Kłosiński, reprezentujący barwy Stoczniowca.

To nie pierwsze zgrupowanie kadry w Gdańsku. Polscy specjaliści od ścigania na torze krótkim już w zeszłym roku spotkali się w Olivii.

- Lód był przygotowany znakomicie. Hotel na miejscu. Organizator zapewnił znakomite warunki pobytu. Nic tylko pracować i uczestnicy obozu z ogromną energią i ochotą zabrali się do treningu – mówiła wówczas trenerka kadry Anna Lukanova-Jakubowska.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W tym roku opiekunka reprezentacji na zgrupowanie powołała 12. zawodników: Monikę Grządkowską i Michała Kłosińskiego ze Stoczniowca, Patrycję Markiewicz, Magdalenę Warakomską z Juvenii Białystok, Oliwię Gawlicę, Magdalenę Wilgę, Wiktorię Tkaczuk i Adama Filipowicza z Politechniki Opolskiej oraz Weronikę Surowiec, Kamilę Stormowską, Krystiana Giszkę i Michała Domańskiego z Orła Elbląg.

Gdański obóz kadry rozpocznie się 16 sierpnia i potrwa do 29 sierpnia 2016 roku.

 

fot. Politechnika Opolska


Ważne
UWAGA! ZMIANA W FUNKCJONOWANIU SZKÓŁKI HOKEJA NA LODZIE

Pilne! Informacja o zmianach w funkcjonowaniu szkółki hokejowej w piątek, 7 grudnia 2018 roku. Ze względu na mecz Polskiej Hokej Ligi cotygodniowe zajęcia dla dzieci w hokeju na lodzie zostają odwołane...   

TO ONI WYWALCZYLI ZŁOTE MEDALE MISTRZOSTW POLSKI W HOKEJU

Przez turniej w Katowicach przeszli jak burza. W finale z kwitkiem odprawili nowotarskie Podhale. Zobacz poniżej, kto reprezentował barwy Stoczniowca w decydującym o zdobyciu złotych medali spotkaniu…

POZNAJ SREBRNE MEDALISTKI MISTRZOSTW POLSKI W HOKEJU

Hokeistki Stoczniowca nie sprostały Polonii Bytom i przegrały rywalizację o złoty medal w ramach krajowego czempionatu. To trzeci srebrny krążek gdańszczanek wywalczony w ostatnich trzech sezonach PLHK. 

SUKCESY MŁODYCH PANCZENISTÓW STOCZNIOWCA

Łyżwiarze szybcy Stoczniowca oraz szkoleniowcy panczenistów naszego klubu zostali  uhonorowani podczas dziesiątej Gdańskiej Gali Sportu Młodzieżowego. Wśród nagrodzonych znaleźli się trenerzy - Agnieszka Bagińska i Ryszard Białkowski oraz dziesiątka łyżwiarzy, którzy zdobyli dla Gdańska najwięcej punktów w tzw. Systemie Sportu Młodzieżowego.

NIEZAWODNI ŁYŻWIARZE FIGUROWI

Oliwia Borowska w parze z Filipem Bojanowskim oraz solistka Amelia Rams - stanęli na podium Ogólnopolskiej Olimpiady młodzieży w Sanoku. Nasza para taneczna wywalczyła złoty medal, a młoda łyżwiarka cieszyła się z brązowego krążka.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po