Aktualności

Ciężkie boje hokeistek Stoczniowca

2021-02-01 14:18:15

W meczu na szczycie Polskiej Hokej Ligi Kobiet aktualny mistrz kraju wciąż lepszy od wicemistrzyń Polski. Hokeistki GKS Stoczniowiec nie sprostały Polonii Bytom i dwukrotnie minimalnie uległy rywalkom. Szczególnie zacięty przebieg miało pierwsze spotkanie, które podopieczne Henryka Zabrockiego przegrały po serii rzutów karnych.

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- Zespół w dwumeczu dał z siebie wszystko. Znów się nie udało, ale w pierwszym pojedynku decydowały takie niuanse jak konkurs rzutów karnych. Próbę nerwów wygrały Ślązaczki, my przynajmniej urwaliśmy punkt. Szkoda także rywalizacji w drugim meczu, gdzie w trzeciej tercji cały czas z Polonią był kontakt, nic jednak nie chciało wpaść do bramki. Dziewczyny oczywiście przeżywają porażkę, jest w nich sportowa złość, która mam nadzieje eksploduje, jak przyjdzie z bytomiankami walczyć w play offach - powiedział stoczniowiec.org.pl trener Henryk Zabrocki (na zdjęciu poniżej).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GKS Stoczniowiec - KH Polonia Bytom 2:3 k. (0:2, 0:0, 2:0, 0:0, 1:3k)
Bramki dla Biało-niebieskich: Alicja Siejka i Renata Tokarska
Rzuty karne trafione: Tetiana Onyszczenko
Rzuty Karne niestrzelone: Dominika Korkuz (słupek), Katarzyna Kasprzycka (słupek), Renata Tokarska (obroniony), Julia Łapińska (obroniony).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GKS Stoczniowiec - KH Polonia Bytom 2:3 (0:2, 1:1, 1:0)
Bramki dla Stoczniowca: Katarzyna Kasprzycka i Alicja Siejka

Hokeistki Stoczniowca zagrały w następującym zestawieniu: Kosińska Agata, Kwiatkowska Natalia - Korkuz Dominika, Kamińska Natalia, Brzezińska Maja, Kasprzycka Katarzyna, Siejka Alicja - Tokarska Renata, Banaś Maja, Łapińska Julia, Onyshchenko Tetiana, Łąpieś Magdalena - Grzelak Julia, Jaskulska Olga, Sencerz Anna.

 


Ważne
Ogólnodostępne ślizgawki w dniach 23-24.10.2021 roku

Godziny ogólnodostępnych ślizgawek w dniach 23-24.10.2021

ZNANY JEST JUŻ TERMIN ŚLIZGAWEK W HALI OLIVIA

Rusza zimowe szaleństwo w Olivii! Już od 09 października wszyscy chętni znów będą mogli pojeździć na łyżwach. Ślizganie w jednym z najbardziej kultowych obiektów Gdańska w tym sezonie potrwa do końca marca 2022 roku.

ZAPRASZAMY NA SZKÓŁKI HOKEJA ORAZ ŁYŻWIARSKĄ

Zapraszamy dzieci do lat 12 na szkółki hokeja na lodzie, łyżwiarstwa figurowego i short track. Zajęcia hokejowe odbywać się będą małej Hali Olivia, z kolei lekcje z zakresu łyżwiarstwa łyżwiarstwa szybkiego i figurowego  prowadzone będą w dużej Hali. 

ENERGA WSPIERA NAJMŁODSZYCH HOKEISTÓW GKS STOCZNIOWCA

Energa z Grupy ORLEN będzie współpracować z klubem GKS Stoczniowiec. Koncern wesprze w szczególności szkolenia zawodników z roczników 2010-2012, którzy grają w hokeja w kategorii „żak młodszy”.

HARMONOGRAM ZAJĘĆ NA LODOWISKACH HALI OLIVIA

Jak wygląda plan zajęć na obydwu taflach lodowych Hali Olivia w nadchodzącym czasie? Poniżej prezentujemy, ułożony na każdy dzień tygodnia, grafik zajęć dla sportowców „zawodowych” zgodnie z obowiązującymi przepisami.

GKS STOCZNIOWIEC POSZUKUJE PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

Wystartowała Wyższa Szkoła Jazdy Szybkiej dla dzieci, a w ślad za nią nabór najmłodszych adeptów łyżwiarstwa do Klubu. To znakomita okazja do rozpoczęcia przygody z lodowymi dyscyplinami sportu, tym bardziej, że koordynatorami projektu są -były reprezentant Polski w short tracku, Rafał Grycner oraz trener Filip Kostecki.

GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i w nadchodzącym sezonie bronić będą tytułu wicemistrzyń Polski.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po