Aktualności

Cenne punkty hokeistów Stoczniowca

2019-11-23 10:16:56

Kolejne 6 punktów do swojego dorobku dopisali nasi pierwszoligowcy. Podopieczni Krzysztofa Lehmanna w sobotę zwyciężyli Cracovię, w niedzielę z kolei odprawili nowotarskie Podhale. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- Myślę, że obydwa spotkania rozegraliśmy zgodnie z założeniami. Dzięki temu odnieśliśmy dwa zwycięstwa. Nie były to łatwe pojedynki. Chłopcy musieli się sporo napracować, żeby wygrać te spotkania. W rywalizacji z Podhalem dopiero ostatni kwadrans zdecydował o wszystkim. Najważniejsze, że wykorzystaliśmy swoją szansę i atut własnej tafli – powiedział trener Krzysztof Lehmann.

GKS Stoczniowiec (MHL) - MKS Cracovia Kraków (MHL) 5:2 (2:1, 2:1, 1:0)
[SZCZEGÓŁY]

GKS Stoczniowiec (MHL) - MMKS Podhale Nowy Targ (MHL) 3:1 (0:1, 0:0, 3:0)
[SZCZEGÓŁY]

W ślady starszych kolegów poszli żacy starsi i młodsi Stoczniowca. Niestety naszym młodzikom nie udał się wyjazd do Łodzi.

ŁKH Łódź U14 (ŻS) GKS Stoczniowiec U14 (ŻS) 1:17 (1:7, 0:4, 0:6)
[SZCZEGÓŁY]

BKS Bydgoszcz U12 (ŻM) - GKS Stoczniowiec U12 (ŻM) 1:9 (0:2, 1:4, 0:3)
[SZCZEGÓŁY]

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ŁKH Łódź U16 (MŁ) - GKS Stoczniowiec U16 (MŁ) 14:4 (2:2, 4:1, 8:1)
[SZCZEGÓŁY]

ŁKH Łódź U16 (MŁ) - GKS Stoczniowiec U16 (MŁ) 9:2 (0:0, 4:1, 5:1)
[SZCZEGÓŁY]

 


Ważne
PRZEDŁUŻENIE WAŻNOŚCI KARNETÓW

Ważny komunikat dla posiadaczy karnetów na ślizgawki i szkółki. W związku z zawieszeniem w Hali Olivia wszystkich zajęć organizowanych przez GKS Stoczniowiec, informujemy posiadaczy abonamentów, że ważność karnetów zostanie BEZPŁATNIE wydłużona o okres, w którym zajęcia były odwołane.

GKS STOCZNIOWIEC POSZUKUJE PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

Startuje Wyższa Szkoła Jazdy Szybkiej dla dzieci, a w ślad za nią rusza nabór najmłodszych adeptów łyżwiarstwa do Klubu. To znakomita okazja do rozpoczęcia przygody z lodowymi dyscyplinami sportu, tym bardziej, że koordynatorem projektu jest były reprezentant Polski w short tracku, Rafał Grycner.

GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i w nadchodzącym sezonie bronić będą tytułu wicemistrzyń Polski.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po