Aktualności

Cenna wygrana siatkarzy

2018-10-27 21:18:54

"Walec jedzie dalej" – w taki sposób  wyjazdową wygraną z Trójką Nakło skomentowali na swoim profilu facebookowym siatkarze Stoczniowca. Było to drugie zwycięstwo gdańszczan z rzędu. Przed tygodniem pewnie ograli Stal Grudziądz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zwycięstwo w Nakle nie przyszło jednak łatwo. Podopieczni Bartosza Szczypczyka (na zdjęciu powyżej zaraz po zakończeniu meczu w Nakle) pokonali rywali po pięciosetowym boju. Dzięki wygranej Biało-niebieska ekipa przesunęła się na 4. miejsce w tabeli

[TUTAJ WSZYSTKIE WYNIKI I TABELA II LIGI]

Trójka Nakło  - GKS Stoczniowiec 2:3 (18:25, 25:23, 19:25, 25:23, 9:15)

 


Ważne
DOŁĄCZ DO URBANOWICZA. WYBIERZ NAUKĘ W LICEUM SPORTOWYM ORAZ TRENINGI W STOCZNIOWCU

Gdański Klub Sportowy Stoczniowiec oraz Ogólnokształcące Szkoły Sportowe w Gdańsku ogłaszają nabór na rok szkolny 2019/2020, a co za tym idzie związane z tym testy sportowe. W tym roku na młodych adeptów hokeja na lodzie czeka do 20 miejsc. Absolwentami OSS w Gdańsku są znani polscy hokeiści m.in. Maciej Urbanowicz czy Aron Chmielewski.

GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i aktualnie walczą w półfinale Mistrzostw Polski.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po