Aktualności

Cenna wygrana siatkarzy

2018-10-27 21:18:54

"Walec jedzie dalej" – w taki sposób  wyjazdową wygraną z Trójką Nakło skomentowali na swoim profilu facebookowym siatkarze Stoczniowca. Było to drugie zwycięstwo gdańszczan z rzędu. Przed tygodniem pewnie ograli Stal Grudziądz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zwycięstwo w Nakle nie przyszło jednak łatwo. Podopieczni Bartosza Szczypczyka (na zdjęciu powyżej zaraz po zakończeniu meczu w Nakle) pokonali rywali po pięciosetowym boju. Dzięki wygranej Biało-niebieska ekipa przesunęła się na 4. miejsce w tabeli

[TUTAJ WSZYSTKIE WYNIKI I TABELA II LIGI]

Trójka Nakło  - GKS Stoczniowiec 2:3 (18:25, 25:23, 19:25, 25:23, 9:15)

 


Ważne
PRZEDŁUŻENIE WAŻNOŚCI KARNETÓW

Ważny komunikat dla posiadaczy karnetów na ślizgawki i szkółki. W związku z zawieszeniem w Hali Olivia wszystkich zajęć organizowanych przez GKS Stoczniowiec, informujemy posiadaczy abonamentów, że ważność karnetów zostanie BEZPŁATNIE wydłużona o okres, w którym zajęcia były odwołane.

GKS STOCZNIOWIEC POSZUKUJE PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

Startuje Wyższa Szkoła Jazdy Szybkiej dla dzieci, a w ślad za nią rusza nabór najmłodszych adeptów łyżwiarstwa do Klubu. To znakomita okazja do rozpoczęcia przygody z lodowymi dyscyplinami sportu, tym bardziej, że koordynatorem projektu jest były reprezentant Polski w short tracku, Rafał Grycner.

GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i w nadchodzącym sezonie bronić będą tytułu wicemistrzyń Polski.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po