Aktualności

Brązowa Piórecka

2017-02-25 20:52:04

Udanie w Mistrzostwach Polski Młodzików w short tracku wypadła łyżwiarka GKS Stoczniowiec. Maria Piórecka na torze w Białymstoku wywalczyła medal z brązowego kruszcu na dystansie 1500 metrów w kategorii wiekowej junior C.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Maria Piórecka na pozostałych dystansach - 500, 777 i 1000 metrów zajmowała 4. pozycję. Czwarta była również w sztafecie, w której nasz klub reprezentowała wspólnie z Olą Cieślińską i Wiktorią Dunst. Indywidualnie w wieloboju mistrzostw kraju zajęła miejsce tuż za podium, Dunst była 14., natomiast Cieślińska uplasowała się na 20. pozycji. W ogólnej klasyfikacji juniorów warto odnotować również 15. miejsce Marka Zgrzywy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dzięki dobrym występom młodych łyżwiarzy szybkich GKS Stoczniowiec na przestrzeni całego sezonu, w klasyfikacji województw POMORSKIE plasuje się na 3. pozycji w kraju.

 

Fot. PZŁS, Juvenia Białystok

 


Ważne
DOŁĄCZ DO URBANOWICZA. WYBIERZ NAUKĘ W LICEUM SPORTOWYM ORAZ TRENINGI W STOCZNIOWCU

Gdański Klub Sportowy Stoczniowiec oraz Ogólnokształcące Szkoły Sportowe w Gdańsku ogłaszają nabór na rok szkolny 2019/2020, a co za tym idzie związane z tym testy sportowe. W tym roku na młodych adeptów hokeja na lodzie czeka do 20 miejsc. Absolwentami OSS w Gdańsku są znani polscy hokeiści m.in. Maciej Urbanowicz czy Aron Chmielewski.

GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i aktualnie walczą w półfinale Mistrzostw Polski.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po