Aktualności

Bardzo dobre wskaźniki stoczniowiec.org.pl

2018-06-23 15:19:20

Wzrasta liczba odwiedzin i odsłon na stronie stoczniowiec.org.pl. Od 2016 roku nasza www zyskała całą rzesze sympatyków, a dane są imponujące.  Dziękujemy za zaufanie i prosimy o jeszcze – mówią członkowie zespołu zajmującego się stroną internetową klubu.

W 2016 roku strona została nie tylko odświeżona, zdecydowano również, że na portalu stoczniowiec.org.pl opierać będzie się komunikacja zewnętrzna klubu. Na bieżąco zatem publikowane są wszystkie wydarzenia z życia GKS Stoczniowiec, informacje, aktualności, najświeższe zdjęcia, filmy, infografiki i komentarze.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W 2015 roku odwiedziło nas około 250 tysięcy osób. W 2017 roku, dwanaście miesięcy od "liftingu",  było to aż 797 tysięcy odwiedzin, a do 20. czerwca 2018 roku zanotowaliśmy już 418 tysięcy wejść! Rekordowy był styczeń 2018 roku – 107 tysięcy odwiedzin. Dla porównania w styczniu 2015 roku zanotowaliśmy 42 tysiące wejść, a w styczniu 2016 roku – 73 tysiące odwiedzin.

W specyficznym dla klubu, letnim czerwcu, statystyki ostatnich lat prezentują się następująco: 2015 rok – 4,5 tysiąca, 2016 rok – 7 tysięcy, 2017 rok – 42 tysiące, 2018 rok (do 20. czerwca) – blisko 46 tysięcy!

- W roku 2017 osoby odwiedzające wywołały ponad 5 milionów podstron, co świadczy o tym, że jak ktoś trafi na naszą stronę, to pozostaje na niej dłużej i ogląda różne elementy. Dla porównania w 2015 roku było to niespełna 1 milion, w 2016 roku prawie 4 miliony, a do połowy 2018 roku jest to już 2,5 miliona podstron – mówi informatyk Jarosław Darecki.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- Od 2016 roku staramy się współpracować z portalami trojmiasto.pl, gdansk.pl, pomorskie.eu, staraoliwa.pl, dziennikbaltycki.pl, wybrzeze24.pl, pzhl.org.pl, pzls.pl, pfsa.pl, hokej.net, hokejfan.pl. Dzięki temu wzrosła nam cytowalność informacji o GKS Stoczniowiec, które zamieszczane są w ramach naszej strony internetowej. Podjęliśmy inicjatywy, które zbliżyły nas do realizacji założonych celów. Cieszymy się i dziękujemy. Liczymy na kolejnych sympatyków, bowiem nadal są rezerwy i pomysły, które będziemy sukcesywnie i w miarę możliwości wdrażać – powiedział zastępca prezesa klubu Maciej Turnowiecki, sprawujący pieczę nad stoczniowiec.org.pl.

 


Ważne
PRZEDŁUŻENIE WAŻNOŚCI KARNETÓW

Ważny komunikat dla posiadaczy karnetów na ślizgawki i szkółki. W związku z zawieszeniem w Hali Olivia wszystkich zajęć organizowanych przez GKS Stoczniowiec, informujemy posiadaczy abonamentów, że ważność karnetów zostanie BEZPŁATNIE wydłużona o okres, w którym zajęcia były odwołane.

GKS STOCZNIOWIEC POSZUKUJE PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

Startuje Wyższa Szkoła Jazdy Szybkiej dla dzieci, a w ślad za nią rusza nabór najmłodszych adeptów łyżwiarstwa do Klubu. To znakomita okazja do rozpoczęcia przygody z lodowymi dyscyplinami sportu, tym bardziej, że koordynatorem projektu jest były reprezentant Polski w short tracku, Rafał Grycner.

GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i w nadchodzącym sezonie bronić będą tytułu wicemistrzyń Polski.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po