Aktualności

Bardzo dobre wskaźniki stoczniowiec.org.pl

2018-06-23 15:19:20

Wzrasta liczba odwiedzin i odsłon na stronie stoczniowiec.org.pl. Od 2016 roku nasza www zyskała całą rzesze sympatyków, a dane są imponujące.  Dziękujemy za zaufanie i prosimy o jeszcze – mówią członkowie zespołu zajmującego się stroną internetową klubu.

W 2016 roku strona została nie tylko odświeżona, zdecydowano również, że na portalu stoczniowiec.org.pl opierać będzie się komunikacja zewnętrzna klubu. Na bieżąco zatem publikowane są wszystkie wydarzenia z życia GKS Stoczniowiec, informacje, aktualności, najświeższe zdjęcia, filmy, infografiki i komentarze.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W 2015 roku odwiedziło nas około 250 tysięcy osób. W 2017 roku, dwanaście miesięcy od "liftingu",  było to aż 797 tysięcy odwiedzin, a do 20. czerwca 2018 roku zanotowaliśmy już 418 tysięcy wejść! Rekordowy był styczeń 2018 roku – 107 tysięcy odwiedzin. Dla porównania w styczniu 2015 roku zanotowaliśmy 42 tysiące wejść, a w styczniu 2016 roku – 73 tysiące odwiedzin.

W specyficznym dla klubu, letnim czerwcu, statystyki ostatnich lat prezentują się następująco: 2015 rok – 4,5 tysiąca, 2016 rok – 7 tysięcy, 2017 rok – 42 tysiące, 2018 rok (do 20. czerwca) – blisko 46 tysięcy!

- W roku 2017 osoby odwiedzające wywołały ponad 5 milionów podstron, co świadczy o tym, że jak ktoś trafi na naszą stronę, to pozostaje na niej dłużej i ogląda różne elementy. Dla porównania w 2015 roku było to niespełna 1 milion, w 2016 roku prawie 4 miliony, a do połowy 2018 roku jest to już 2,5 miliona podstron – mówi informatyk Jarosław Darecki.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- Od 2016 roku staramy się współpracować z portalami trojmiasto.pl, gdansk.pl, pomorskie.eu, staraoliwa.pl, dziennikbaltycki.pl, wybrzeze24.pl, pzhl.org.pl, pzls.pl, pfsa.pl, hokej.net, hokejfan.pl. Dzięki temu wzrosła nam cytowalność informacji o GKS Stoczniowiec, które zamieszczane są w ramach naszej strony internetowej. Podjęliśmy inicjatywy, które zbliżyły nas do realizacji założonych celów. Cieszymy się i dziękujemy. Liczymy na kolejnych sympatyków, bowiem nadal są rezerwy i pomysły, które będziemy sukcesywnie i w miarę możliwości wdrażać – powiedział zastępca prezesa klubu Maciej Turnowiecki, sprawujący pieczę nad stoczniowiec.org.pl.

 


Ważne
UWAGA! ZMIANY W FUNKCJONOWANIU SZKÓŁEK

Informujemy o zmianach w funkcjonowaniu szkółek w październiku  i listopadzie 2018 roku. Ze względu na mecze Polskiej Hokej, przystąpienie Klubu GKS Stoczniowiec do programu "Chodź na łyżwy - Polska Łyżwa" oraz orgazniację Turnieju EIHC harmogram zajęć prezentuje się następująco 

TO ONI WYWALCZYLI ZŁOTE MEDALE MISTRZOSTW POLSKI W HOKEJU

Przez turniej w Katowicach przeszli jak burza. W finale z kwitkiem odprawili nowotarskie Podhale. Zobacz poniżej, kto reprezentował barwy Stoczniowca w decydującym o zdobyciu złotych medali spotkaniu…

POZNAJ SREBRNE MEDALISTKI MISTRZOSTW POLSKI W HOKEJU

Hokeistki Stoczniowca nie sprostały Polonii Bytom i przegrały rywalizację o złoty medal w ramach krajowego czempionatu. To trzeci srebrny krążek gdańszczanek wywalczony w ostatnich trzech sezonach PLHK. 

SUKCESY MŁODYCH PANCZENISTÓW STOCZNIOWCA

Łyżwiarze szybcy Stoczniowca oraz szkoleniowcy panczenistów naszego klubu zostali  uhonorowani podczas dziesiątej Gdańskiej Gali Sportu Młodzieżowego. Wśród nagrodzonych znaleźli się trenerzy - Agnieszka Bagińska i Ryszard Białkowski oraz dziesiątka łyżwiarzy, którzy zdobyli dla Gdańska najwięcej punktów w tzw. Systemie Sportu Młodzieżowego.

NIEZAWODNI ŁYŻWIARZE FIGUROWI

Oliwia Borowska w parze z Filipem Bojanowskim oraz solistka Amelia Rams - stanęli na podium Ogólnopolskiej Olimpiady młodzieży w Sanoku. Nasza para taneczna wywalczyła złoty medal, a młoda łyżwiarka cieszyła się z brązowego krążka.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po